Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Beteg a tengerimalacom, most...

Lia564 kérdése:

Beteg a tengerimalacom, most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Általában elég energikus szokott lenni de most nagyon levert szegénykém és se inni se enni nem akar... kérlek segítsetek nekem, mit csináljak vele? vigyem el állatorvoshoz?
2012. jan. 18. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, vigyed!
2012. jan. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
azonnal vidd orvoshoz! ugyan a tengerimalacokhoz nem értek, de minden kisállat bajba kerül ha nem visazed időben orvoshoz! Nehogy valami komoly baja legyen!!!!
2012. jan. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy mit csinálj?? Vidd állatorvoshoz!!!
2012. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben amint tudom elviszem. Köszönöm, hogy segítettetek!
2012. jan. 18. 19:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Vidd minél hamarabb, a tengerimalac ha nem eszik egy napon keresztül, akkor azt nem sok esély van hogy túléli.
2012. jan. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az én malacom és beteg volt..Nem evett,nem ivott és nem is rohangált.Egy helyben gubbasztott.Nagyon fel volt fújódva és kiderült h bélcsavart kapott... :( Mi sajnos nem tudtuk időben elvinni az orvoshoz.Úgyhogy Te vidd amilyen hamar csak tudod.!!!
2012. jan. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dorkaa11 válasza:
ezekben a helyzetekben mindenképpen el kell vinni állatorvoshoz mert súlyos következményei lehetnek.....
2012. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!