Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ebbe a fajta ketrecbe miket...

Ebbe a fajta ketrecbe miket lehet belerakni még egy hörcsögházon és egy keréken kívül? Mi fér még el benne?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 24. 10:58
 1/9 A kérdező kommentje:
az én ketrecem 50x30x50-es
2012. jan. 24. 11:00
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem más ilyen tárgy vagy játék már nem fér bele. Kell ugyanis arra is egy kis hely, ahol a höri szaladgál. Szóval elég oda a ház és a kerék.

Ha kedveskedni akarsz neki akkor vegyél ilyen finom csemegéket neki, mint pl. ez, ezt szépen be tudod neki akasztani még a ketrecbe: [link]

2012. jan. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és esetleg az emelet fölé másik irányba még egy emelet? két létrával? felül van még annyi hely?
2012. jan. 24. 11:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát vidd el a boltba, és nézzétek meg az eladóval, mi fér még bele. Kéne valami csőrendszer is esetleg, vagy még egy emelet.
2012. jan. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

én is csőrendszerre gondoltam inkább az még odafér


és egy 80x40x30-as ketrecbe ezeken kívül mi férne még bele? (80 széles, 40 mély, 30 magas)

2012. jan. 24. 15:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Ilyen mérleghinta is lehet benne. De csak ha tényleg giga nagy ketrece van, hogy azért arra is legyen helye hogy legyen hol szaladgálnia.

De én pl. direkt olyan ketrecet vettem amit tudok még bővíteni csővel úgy, hogy más ketreceket is hozzácsattolok. Az egyik az étkező lesz a másik a játszótér...stb.

2012. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem annyira nem tetszenek a színes csövek, mert szerény hörcsög szerintem megbolondul benne.

Ráadásul lyukak is vannak rajta, amiken meg kifolyik a vizelete is.

És tapasztalatból mondom, hogy baromi nehéz takarítani...

2012. febr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már miért bolondulna meg benne? Akkor szerintem nem használná, nem menne bele, ha neki nem tetszene. Nekem több hörimnek is olyan ketrece van amiben csőrendszer is van és mindegyik abban alszik a házikó helyett, valamint azt használják az élelem raktáruknak is és nem utolsósorban szeretnek benne bújkálni, játékként is használják. És nem pisilnek bele, hanem kijárnak pisilni, persze előfordult már hogy azt használták wc-nek, de nem ez a jellemző, meg hörcsögfüggő is.
2012. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék ehhez a csőrendszeres ketrecekhez, hogy az viszont igaz, hogy vannak olyan fajta csőrendszeres ketrecek is amik viszont nem igazán jók, nem elég tágasak, nem eléggé tudnak szellőzni és nem elég tartósak mert könnyen szétesnek. De vannak jobb fajták is, ami kíválóan szelllőzik, stabil és megfelelő méretileg is!
2012. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!