Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy tegyem nyúlbiztossá a...

Hogy tegyem nyúlbiztossá a lakást?

Figyelt kérdés
Szeretnék törpenyulat, de előtte mindenképp nyúlbiztossá fogom tenni a szobát.. csak azt nem tudom hogyan álljak neki, ebben kérném segítségeteket :)
2012. jan. 24. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell próbálni nyúlfejjel gondolkodni :) Minden, amit meg lehet rágni, azt 99% valószínűséggel meg is fogja rágni! Semmit ne érjen el, amit, ha megrág, baja lehet tőle. Szobanövényeket ne érje el, mert azt tuti megkóstolja, és a legtöbb mérgező rá nézve. A másik nagy nyúlkedvenc a vezeték. Minden fajta vezetéket előszeretettel rágnak. Semmi vezetéket ne érjen el, ha másképp nem lehet megoldani, sínbe kell rejteni őket.

A nyúl mindennel bajba keveri magát, amivel csak tudja.

Meg kell oldani, hogy ne tudjon bemenni szűk helyekre (szekrény mögé, kanapé mögé), mert akkor szedheted szét a lakást, hogy megtaláld. Ott esetleg beszorul, nem tud kijönni, elrág egy vezetéket és megrázza az áram...

Most így hirtelen ennyi jutott eszembe elsőre.

2012. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vag ypedig alakíts ki neki egy kis zugot, ahol napközben lehet, ha meg ottvagy vele, akkor tudsz rá figyelni. Amúgy vezetékekre figyelj, meg abútorokra, mert ha mögé bemegy, akor nehezen tudod onnan kiszedni:)
2012. jan. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A nyúl védelméről már írtak előttem :) Én most a falak védelmében írok :D

Szerelj fel a szélekre élvédőket, mert imádja az ilyen helyeken a fogát koptatni és akkor annyi a tapétának, mert aztán semmi nem állítja meg, hogy ne tépkedje :)

2012. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálok majd mindent megtenni, körülnézek OBI-ba stb-be :D
2012. jan. 25. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!