Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van 1 kóbor macskám. Behoztam...

Van 1 kóbor macskám. Behoztam a házba, hogy ne fagyjon meg éjszaka, de szétverte a lakást így hát kiraktam. Nem fog megfagyni éjszaka?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 10:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem. Van szőrük, meg a macskák keresnek éjszakára jó kis helyeket maguknak, padlásokon, kamrákban...stb. Rengeteg macska él a szabadban, megoldják ők.
2011. okt. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
jól van.
2011. okt. 16. 10:15
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Vagy igen, vagy nem. Kap egy jó kis tüdőgyulladást pl. De bármi lesz vele, nem fogod megtudni, mert egyedül pusztul el.
2011. okt. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Most, hogy a menhelyeket is felszámolják, nem csoda, hogy sok a kóbor cicus.
2011. okt. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
nem kirakni kellett volna hanem találni neki egy jobb helyet! jeesszusom világít az értelem -_-
2011. okt. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
az én macskám éjjel-nappal télen-nyáron kinn van, és semmi baja... ha néha beviszem, akkor is menne ki játszani.
2011. okt. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Ha kóbor macska, akkor ugye kinti cica, vagyis már nő a téli bundája. Megfagyni nem fog. Nagymamámnak is kinti cicái vannak vastag bundával, éjszakára vagy a fásban vagy a szénapadláson alszanak.

Készíts neki kinn védett helyen egy kis vackot, meg adj neki kaját és tök jól ellesz.

Ezek a kóbor macskák általában rosszul szocializáltak, nem bírják a bezártságot, így a lakást sem.

2011. okt. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

54%-os vagyok!

az én cicáim is kinti cicák! van emyik a pincébe megy le télen mert ott van a kazán és nagyon jó meleg van! Van amelyik a szénakazalban vagy az istállóban alszik

2011. okt. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kellene neki csinálni egy kis házikót, és széltől védett helyre tenni.

Én pl. egy kartondobozt kibéleltem hungarocellel és tettem bele egy törölközőt. Van egy nyitott tárolóhelységünk oda tettem be, és a cicus egyből tudta, hogy az az övé :))

Ha ez nem megoldható akkor keress neki új gazdit, ha nem találsz akkor vidd be egy menhelyre (bár ált. teltház van mindenhol), vagy kérd állatvédők segítségét.

2011. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem egy szép fekete kandúrom van. Éjjel nappal, az év minden napjában kint tartózkodik. Most úgy egy bő hónapja, éjjelre bekéredzik a kazánházba. Reggel kiengedem, este 7-8 óráig kint van, van hogy itthon sincs. Lakást utálja, egyszerűen nem bír bent lenni. Az első tele ez, de amennyire felfedező, mozgékony cicus, tuti imádni fogja.

Nem lesz baja a cicádnak, dupla aljszőrzete is van már, tehát simán áttelel

2011. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!