Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 8000 ft alatt tudok venni egy...

8000 ft alatt tudok venni egy hörcsögketrecet bele házat itatót ha nincs benne és a hörcsögöt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 14:58
 1/5 anonim válasza:
attól függ, hogy mekkora méretű ketrecet veszel... a többinek az ára a gyártótól függ... de igen
2012. jan. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen hörcsögöt szeretnél?

Mert van sok fajta, és méretben is más, szóval a ketrec mérete is függ a höriétől...


De nekem Dzsungáriai törpehörim van és a ketrec itatóval, kisházzal (kisházat már vettünk azóta neki a Fresnapfban ami fábl van 1300 ft-ért, mókuskerékkel és etetővel 6500 ft volt... 48x25x25 cm-es.

Egy Dzsungáriai Törpehöri, ami amúgy kb 5-8 cm hosszú kb 500-1500 ft között van, mi 1200ft-ért vettük!

2012. jan. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen hörcsögöt szeretnél?

Mert van sok fajta, és méretben is más, szóval a ketrec mérete is függ a höriétől...


De nekem Dzsungáriai törpehörim van és a ketrec itatóval, kisházzal (kisházat már vettünk azóta neki a Fresnapfban ami fából van 1300 ft-ért, mókuskerékkel és etetővel 6500 ft volt... 48x25x25 cm-es.

Egy Dzsungáriai Törpehöri, ami amúgy kb 5-8 cm hosszú kb 500-1500 ft között van, mi 1200ft-ért vettük!

2012. jan. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15:34: 1200 sokallom érte :D Mi 500Ft-ért vettük,Fressnapf alapból drága. Kérdező: itató kb 1000 nekünk 700 volt. Hörcsög ahogy írtam 500Ft (Dzsungáriai). Házat meg nem lehet megmondani nagyon sok féle van 200-1500Ft -ig, Ketrecet meg nem tudom nekem egy terrárium van amit úgy kaptam (120l) méretét nem tudom.
2012. jan. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vettem neki ketrecet, kimászott. Egy gurulós láda alatt van a helye. Övé az egész szoba. Egy lapos műanyagra szórom a magokat, egy másikba a zöldséget, gyümölcsöt. A vackát saját maga alakította ki az odakészített rongyokból és papírból. Esténként előjön, de ha megijed, akkor visszafut a láda alá. Ha meg akarom nézni, elgurítom a ládát fölüle és kézbefogom. 35-36 gr, most mértem. Nem rág össze mindent, könnyű takarítani, mindig ugyanoda piszkít, nem kell forgács sem. Nagyon jó a tájékozódóképessége. Ha kihozom a szobából lapul a kezemben vagy a zsebemben, mert van két kutyánk is.
2012. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!