Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 napja vettem a hörcsögöt....

2 napja vettem a hörcsögöt. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Nem az étvágyával van a gond, igen jól eszik. A helyet is szereti, hanem az a gondom, nem tudom valami élősködik rajta, vagy csak a forgács miatt van, de elég sokat vakarózik, és előfordul hogy a lábát is rágja (mint mikor a kutya harapná ki a bolhákat).

Lehet hogy csak beképzelem, de olvastam ezt-azt és inkább megkérdezem, mert ki tudja. Amúgy elég eleven, szaladgál, rágcsál, játszik.

Előre is köszönöm a választ/segítséget!


2012. jan. 12. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen forgácsot használsz? Lehet tényleg az a baj.

Ha szép, egészséges a szôre, nincs nagyobb probléma.

2012. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A szőrével semmi nincs. Van rajta kis fehér kosz, talán a forgács pora.

Egyébként olcsó. A legolcsóbb, 150 ft volt. Ajánlottak jobbat is, de nem gondoltam volna, hogy a forgács is hörcsög függő lehet. Ezek szerint mégis?

2012. jan. 12. 17:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Jajj, hát ez természetes dolog!! Minden hörcsög szó szerint ezt csinálja amit leírtál ők ilyenek, NINCS SEMMI BAJ, NE AGGÓDJ!! 16 éve vannak hörcsögeim, szóval tényleg ne félj!!
2012. jan. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jól van, elhiszem, megpróbálok nyugodtabb lenni :D Köszönöm :)
2012. jan. 12. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha kereskedésből van a höri akkor millió baja lehet, jobb lenne minél hamarabb megnézetni egy állatorvossal. A forgács is gond lehet ha nagyon poros.
2012. jan. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!