Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek kint jobb tartani...

Szerintetek kint jobb tartani a nyuszit vagy bent?

Figyelt kérdés

Nemsokára kapok egy nyuszit,én arra gondoltam hogy bent tartom csak tavasszal és nyáron viszem ki kicsi időre,de érdekel a ti véleményetek is.

Előre is köszönöm a válaszokat!:)


2012. jan. 28. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem bent jobb helye van, nálam legalábbis bent lakik a nyuszkó :),de láttam már törpenyuszit kint tartva, télen, ketrecben, és látszólag nagyon jól érezte magát. pedig én azt hittem, nekik nem való ez a nagy hideg. de ha bent tartod, annak megvan az az előnye is, hogy nem lesz egyedül. mert foglalkozni is kell vele (kiengedni futkosni, meg ilyenek). milyen nyuszid lesz amúgy? gondolom a fajtától is függ, hogy mik az igényei.
2012. jan. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!kosorrú lógófülű törpenyúl vagy mini lógófülű kosorrú.:)..Szerintem inkább bent fogom tartani a mérete miatt is,de azért még küldhettek válaszokat.a tapasztalatok is érdekel:)
2012. jan. 28. 08:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyáron, ha kint akarod tartani, akkor egy tökéletesen záródó, de jól szellőző ketrecben kell tartanod, és árnyékos helyen kell legyen. De, személyes véleményem az, hogy nem ajánlom. Egy meleg napon hamar elpárologhat a vize, ő is kimelegedhet, és meghalhat.
2012. jan. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen lakásban tartsd a nyuszit. Ha veszel neki egy jó tágas ketrecet, és naponta szabadon engeded őt a szobában, azzal úgy le lehet tudni a mozgásigényét. Amikor anno nekem volt nyuszim, és szép idő volt, kivittem őt a kertbe és vagy raktam rá hámot, vagy elkerítettem neki egy kis részt, ahol egy kicsit szaglászhatott, és füvet ehetett. Annak nagyon szokott örülni, és szerintem bőven elég volt neki annyi kint lét. :)
2012. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!én is ugy gondoltam,hogy csinálni fogom mint te utolsó:))Akkor ugy is fogom!köszönöm!:))
2012. jan. 29. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!