Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek melyik a legideáli...

Szerintetek melyik a legideálisabb ketrec 1 db hörcsögnek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


na melyik ?


2012. jan. 28. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél, aminek az emeletéről nem tud leesni.
2012. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első link nem jó, de ha a 2. és a 3. között kéne választanom, én a 2-at választanám.
2012. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem :) akkor nem tudom melyik legyen :/ és honnan tudom hogy leeshet-e? mert nekem csak most lesz hörim először :D
2012. jan. 28. 21:51
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem is a 2.link tetszik :D
2012. jan. 28. 21:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan ketrecet vegyél, aminek teljesek a szintjei. És ha rácsosak, akkor fedd le őket, mert megakadhat benne a lába.
2012. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

ne ketrecet vegyél hanem terráriumot!

legyen minimum 80cm hosszú és 40cm széles meg kb. 50cm magas

legyen homokfürdője

és alul legalább 7-8cm forgács

legyen minimum 20-25cm es ZÁRT(azaz csak az egyik oldala nyitott, és nincsenek rajta hézagok)

nagyon sok mászkálási lehetőség,a terráriumban az itatón,etetőn kívül SEMMI ne legyen műanyagból!!!!!

2012. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
okés köszi minenkinek a válaszokat :)
2012. jan. 28. 22:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem rács van és szokott rajta mászni, mint egy majom, meg van egy ilyen felmászó fa is benne. Van kereke is, de attól még mászkál és néha leesik, de mondjuk olyan 40cm magas az egész és nem lett még baja. Jól tud esni. Gyakorlott majomka már, nagyon ügyes. És ott nem büdösödik be olyan hamar mint egy terráriumba, szerintem, mert a rács jobban szellőzik, csak nem szabad akkor huzatos helyre tenni, mert megfázik.
2012. febr. 2. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!