Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért lett ilyen a törpehörcsö...

Miért lett ilyen a törpehörcsögöm?

Figyelt kérdés
már vagy 7 hete itt van és hozzá szokott a kezemhez és mikor beraktam a kezemet mindig odajött ésnyaldosott és szaglászott meg bele ment a kezembe de pár naphja ffurcsán viselkedik mikor beteszem a kezem akkor elkezdi harpadálni és ezt eddig nem csinálta és nem tudom mért lécci segísetek (van bent fogkoptató)
2012. jan. 31. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet azért mert nem jól bánsz vele.Vagy kevés ételt adsz neki.Sok oka lehet,hogy ilyen lett.Ha egyedül van akkor azért mert a hörcsög társas lény!
2012. febr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
társas? ezt most komolyan írtad? -.-"
2012. febr. 1. 15:05
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
a hörcsög nem társas.. egyenesen megölné a társát.. ténykeg hidd el... tenyésztem is őket... és tudom 17 éve tartok hörcsögöt
2012. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is tenyésztem a hörcsögöket, és igenis társas, persze ez tenyésztőtől függ. az én hörcsögeim fiú-lány egész életükben együtt vannak, csak akkor veszem őket külön, ha éppen nem kellenek kicsik. és soha nem bántják egymást.
2012. febr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Baromság! A hörcsög nem társas, max. elviselik egymást, de elég ciki ha tenyésztőként ezt nem tudod...
2012. febr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is tenyésztettem és igen is társas lény!Nem tudom mit kell veszekedni!Ha még nem tenyésztettél hörcsögöt akkor nincs tapasztalatod a hörcsögök körében!23 hörcsögöm volt és még született egy csomó!Nem voltak meg egymás nélkül.Egyedül nem jó neki!
2012. febr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de egyneműeket ha testvérek és kölyök koruk óta együtt vannak akkor nem bántják egymást de ha másképp veszed akkor bántják egymást
2012. febr. 4. 12:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem így van, kedves Kérdező.Nekem is volt törpehörcsögöm, testvérpár, hímek. Egy ideig (2-3 napig) megvoltak, de viszont az után egyre többet veszekedtek. Harapdálták egymást, nagyon nagy volt a baj. Pedig ők nyugodt hörcsögök voltak...Nem tudom, hogy a lányoknál így van-e, de valószínűleg ott is veszekednek. És valamelyik társas lény, valamelyiknek jobb magányosan. Min változtattál az utóbbi időkben? Az ételek adásán csökkentettél? De lehet az is, hogy nem jól mostad meg a kezed pl. evés után. Vagy lehet az is, hogy az utóbbi időkben nem nagyon foglalkoztál vele.Nem írtad, úgyhogy ezek a 'tippjeim'.
2012. febr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. febr. 12. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!