Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tegyem hangulatosabbá,...

Hogyan tegyem hangulatosabbá, vidámabbá a törpehörcsögöm helyét?

Figyelt kérdés
Van 1 törpehörim akinek a helyét fel szeretném valahogy dobni.Várom az ötleteket:)
2012. jan. 29. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Eleve ha olyan otthona van, amiben minden megvan, máris jól érezheti magát! Legyen neki egy csőrendszeres ketrece emelettel, házikóval, 2 etetővel, itatóval, mókuskerékkel ellátva. Legyen ezen felül legalább még1 ketrece amit csővel összekapcsolsz a másikkal és rendezd be neki a kisebbet úgy, mint egy étkezőt, tehát ott legyen neki külön tányérkákban a kaja: egyikben gyümi/zöldség, a másikban magkeverék és a harmadik tálkában meg olyanok, mint pl. sajt, túró...stb. A nagyobbik ketrece pedig legyen a játszótér! Én az egyik leendő aranyhörimnek majd ilyesmit fogok alakítani, igazi luxus otthont!
2012. jan. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok: És minél tágasabbak legyenek a ketrecek, főként a játszótér legyen neki nagy, hogy szaladgálni is legyen bőven helye és egyben a játékoknak is legyen hely, ne legyen túlzsúfolt, ezért kell, hogy minél nagyobb területen legyen. Szerezz be mérleghintát is neki, meg mindent amit csak lehet!
2012. jan. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Már vettem neki:mérleghintát,csöveket és még sok apróságot.

Ketrece alapterülete:100×60cm szerintem ez elég nagy.

2012. jan. 30. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:
A mi hörink a mókuskereket imádja, a rácson való mászkálást, meg a karton papírok szétcincálását. Ezekkel órákig el tud lenni. És még olcsó is. :D Mindenféle csillivilli ultralibegős kerékre csak vetett egy pillantást, aztán szaggatta tovább a kartonpapírt. :D
2012. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Ez így nagyon jó, ahogy tartod, biztos boldog a hörcsögöd!
2012. jan. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!