Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy lehet aranyhörcsögöt...

Hogy lehet aranyhörcsögöt biztosan "szag" mentesen, ketrecben a szobában tartani?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
sehogy az aranyhörcsög büdös. Nekem volt, 3x gyakran takarítottam, mégis büdi volt
2012. febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a pisis almot minden nap kiszeded és legalább heti 1 alkalommal kitakarítod az egész ketrecét, fertőtleníted majd pedig szappanos vízzel átmosod, leöblíted, megtörlöd és friss tiszta forgácsot teszel be neki, akár illatosítottat is lehet! A hörcsög csak akkor büdös, ha nem takarítják megfelelően az otthonát! A hörcsög a legtisztább rágcsáló, ugyanis egy helyre jár pisilni mindig! Úgyhogy neked kellene megfelelően gondozni őt!
2012. febr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok: Jaa és azt lefelejtettem, hogy nem csak a pisis almot kell naponta eltakarítanod tőle, hanem az esetlegesen megmaradt romlandó ételeket is mindig ki kell venni!! És mindig friss gyümölcsöt és zöldséget kell tenni elé, minden nap!
2012. febr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ... Majd a hétvégen költözik hozzám, csak azért kérdeztem.. :)
2012. febr. 3. 21:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Ketrec takarításához ajánlom az ecetet. Nagyon jól ki lehet vele tisztítani a vízkövet. Takarításkor rá kell önteni a foltra, esetleg kis szódabikarbónát lehet szórni bele, és nagyon szépen feloldja.
2012. febr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Illatos almot, és szappanos takarítást nem ajánlom. Az ecet viszont természetes, nem mérgező, szagtalanít, és vízkövet is old.

Én azt javaslom, hogy minden este takarítsd ki a pisilős sarkokat, hetente pedig cseréld le az egészet. Ha így is szagos, takarítsd gyakrabban. Nálunk két höri is élt, és az anyukám lepődött meg a leginkább, hogy mennyire nem büdösek.

2012. febr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok köszi szépen a válaszokat :)
2012. febr. 4. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!