Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a baja a hörimnek? (SOS! )

Mi a baja a hörimnek? (SOS! )

Figyelt kérdés

a hörim így ide-oda billegett alig bírt megállni a lábán

aztán egy fecskendővel meleg vizet nyomtam a szájához... erre ő hányt

most melegírő lámpa alatt van

SOS


2012. febr. 4. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Meleg vizet?????? Ki az az ember aki meleg vizet ad egy hörcsögnek?? Hideg vizet kell neki adni mert a meleg vizet te se iszod meg! Ki hánnya,hasmenése lesz és meghalhat tőle!

Nem szabad neki meleg vizet adni SOSE!!Csak ha fürdeted akkor is csak langyosba.

2012. febr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Elsőnek igaza van, viszont azt hozzá tenném, hogy fürdetni sem szabad a hörcsögöt!!
2012. febr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Hát...A neten láttam olyan videót ahol fürdetik ezért írtam hozzá,hogy fürdetni csak langyos vízbe lehet.
2012. febr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem meleg volt a víz... csak olyan kézmeleg.. mert gondoltam fázik
2012. febr. 4. 17:02
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Hívj fel egy JÓ állatorvost kérj tőle tanácsot
2012. febr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Az egy dolog, hogy láttál neten egy olyan videót, ahol fürdetik, de őket nem kell fürdetni, mert tisztálkodnak maguktól és nem szabad fürdetni, mert könnyen megfázhatnak.
2012. febr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Meleg vizet nagyon nagy butaság volt neki adni,de már nem tudsz mit tenni.

Most,hogy van?Javult a helyzete?

2012. febr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen igen miután hányt teljesen jól lett
2012. febr. 5. 15:19
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó,örülök neki:)
2012. febr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
35%

Az nagy tévedés, hogy a hörcsögöt nem szabad fürdetni!

Az én dzsungáriaimat, hetente egyszer fürdetem, sima kis mosdókagylóba. Imádja, és még azt a recsegő hangot is kiadja, ha szombatonként nem mártózhat egy 5-6 percet. Fél év alatt már napra pontosan hozzászokott. A lényeg vele kapcsolatba: Hideg víz tilos, hisz lassul a vérkeringése, gyorsabban fárad, nem tud így úszni, majd megfullad. Langyos, kb. 30 Celsius fokú vízben kell fürdetni. Utána pár másodpercre csomagoljuk be törölközőbe, majd zárt helyre, szélvédve helyezzük el. (Megfázás elkerülése miatt fontos).

2012. febr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!