Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a nyuszim vért pisil mi...

Ha a nyuszim vért pisil mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Nem tudom megoldani, hogy állatorvoshoz vigyem. Tudnék neki valahogy segíteni, egyáltalán mi lehet a baja??

Kérlek titeket válaszoljatok, nagyon szeretem, nem bírnám elviselni ha bármi baja lenne


2012. febr. 4. 21:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Szóval hólyaggyulladása van. Nagyon felfázhatott, padlófűtés mellett nem értettem miért, aztán eszembe jutott hogy nagyon felelőtlen voltam és nyitva hagytam egyszer az ablakot. 39.9 °c-os láza volt, ami még nekik is nagyon sok. Kapott lázcsillapítót, gyulladáscsökkentőt. Még holnap és holnap után is vissza kell vinni szurira.

Egyébként jól esik hogy érdekel titeket hogy van a nyuszi, köszönjük. :)

2012. febr. 5. 21:17
 12/18 anonim ***** válasza:

Jobbulàst neki :)

Írj majd még h hogy van!

2012. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Hát már vasárnap óta mindennap viszem orvoshoz. :(

Nem túl rózsás a helyzet, sőt egyre inkább aggódok. Kapott mindennap antibiotikumot. Egészen máig nem volt hajlandó magától pisilni, ezért az orvosok mindennap kézzel kinyomták belőle, ahogy azt ma is tették és konkrétan folyt belőle a vér, némi vizelettel együtt. Utána már jött normálisabb színű vizelet is, de ijesztő és nagyon félek. Elküldték laboratóriumi vizsgálatra a mintát, ma mindössze 1 órát álltam az orvosi szobában(? nem tudom pontosan hogy hívják) és a fejüket fogták az orvosok, könyveket forgattak, telefonálgattak. Amit ő kapott antibiotikumot az "törzskönyvesen" nyusziknak van, de semmit nem reagált rá, ezért arra gondoltak hogy más orvosokkal is konzultálnak, mennyire lehetne megpróbálni kis adagokban pl. kutyának, macskának való antib.-ot . Holnap megint megyünk, lesz még egy ultrahang vizsgálat, hátha valami daganat van a háttérben.

2012. febr. 10. 21:01
 14/18 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Ha pesti vagy, tudok ajánlani 2 profi rendelőt is, vagy még Székesfehérváron ismerek jó nyulas dokit!
2012. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Tatabányai vagyok. Már így is 10000-nél járunk, jelenleg autó sincs itthon. Pest ahhoz most messze van. Bízom benne hogy ezek az orvosok is megtesznek majd mindent.
2012. febr. 10. 21:07
 16/18 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a segítséged:)
2012. febr. 10. 21:08
 17/18 anonim ***** válasza:

Szívesen. És írj majd még, hogy hogy van!

Jobbulást neki addig is :)

2012. febr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszönjük:)
2012. febr. 12. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!