Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A lány tengerimalacom fenekén...

A lány tengerimalacom fenekén fehér folyadék jött ki. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
Van egy lány tengerimalacom. Kiszoktam tenni futkározni. Ma is ezt tettem. Raktam neki ki egy dobozt is, amibe belebújhat. Egyszercsak elkezdett ugrándozni, mintha csipkedné valami, aztán mindig megnyalogatta a micsodáját. Kábé 2-3 perc múlva bement a dobozba, és valami fehér folyadékot pisilt. Nem sűrű, folyékony. De fehéres, sárgás színe volt. Mi lehetett az? Csak pisilt? Őszintén szólva még életemben nem láttam pisilni, ígyhát nem tudom mi lehetett az. Lehetséges, hogy megfázás miatt van? Vagy jelölt? Nincs ivartalanítva, és nincs fiú párja. Hülyéskedők kíméljenek, komoly válaszokat várok. Előre is köszi!
2012. febr. 6. 19:03
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket miharabb adjatok választ, mert nagyon aggódom :/
2012. febr. 6. 19:23
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az nem fenekéből jött, és pisi. :) a tengerimalacok vizelete fehére színű.
2012. febr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
áhh... fú... nagyon köszi :D
2012. febr. 6. 20:22
 4/18 Norina86 ***** válasza:
100%

A tengerimalac pisije pont olyan, ahogy leírtad: fehér és nem sűrű.

Érdemes megnézni a pisilőjét is, hogy minden rendben van-e, mondjuk hetente egyszer, ha más színűt pisil pl. sárgát, akkor valami betegség jele.

2012. febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ne ijedj meg, a kakiját is enni fogja! :) Viszont az nem jó, ha nincsen párja! Vagy ivartalanított fiút, vagy egy legalább fél évvel fiatalabb/idősebb lányt kellene nézned mellé! A malackák társas állatok, szükségük van a fajtársaikkal a kommunikációra!


Jah, az ugrálás pedig popcornozás volt, akkor csinálják, ha jól érzik magukat! Itt egy videó róla:


http://www.youtube.com/watch?v=mgfhq1dVBLs

2012. febr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

infarktust kapott (:

am komolyra veve : tenyleg feheret pisilnek.

az ugrandozas nem tudom mi volt nekem van 3 malackam de meg sosem "popcornoztak " pedig biztosan eleg jol erzik magukat

2012. febr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Pedig ez malac-szokás, mint a "vonatozás".. :) Ha az egyik elkezd popcornozni, a többi is követi a példáját.. :)
2012. febr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Horváth Dorina 11 válasza:
jo neked bocs ha itt zavarlak benneteket de nekem a tengeri malacom nem mozog ha kirakom de a ketrecben pedig igen lehet hogy a kutyám miatt de a kutyám már vak és 9 lves ettöl szerintem nem kell félni e nem ?
2012. febr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ez is lehet a baj! A malacok zsákmányállatok, így félnek mindentől! Amikor kiteszed, tedd ki a házát is, plusz csinálj cipős dobozokból bújókat! Tegyél ki neki szénát is, hogy mikor megéhezik ehessen!
2012. febr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Áhh... Nagyon köszönöm a válaszokat! Így már mindent értek! :) És jó tudni, hogy jólérzi magát és boldog :)
2012. febr. 10. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!