Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudnék Dzsungáriai törpehö...

Hol tudnék Dzsungáriai törpehörit venni?

Figyelt kérdés
Pearl,kék vagy mandarinszínű hímet szeretnék,nőstényem mellé. Hajdúszoboszlói vagyok. Csak Pesten és környékén vannak eladók. Honnan tudnék "szerezni"?
2009. jún. 1. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
minden hol lehet hörcsögöt venni akárhonann.én pl dunaujvárosban lakok én is itt vettem magamnak hörit.ird be a googlebe hogy holvan hajdúszoboszlón állatkereskedés
2009. jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom hol van, beszéltem is velük,meg a debrecenivel is, de nem tudnak ilyet beszerezni.
2009. jún. 1. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel még elég ritka ebben a színben elég nehezen tudsz beszerezni! Én tudok pearl szinben Székesfehérváron és Budapesten is!De máshol még nem halottam!
2009. jún. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szarvas!!!! Mi ott vettük,ott mindig van,és picik,hozzálehet a kezedhez szoktatni!
2009. jún. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyere fel Pestre vagy beszéld meg az eladóval hátha le megy. Vagy Hajduszoboszló és Pest között egy megbeszélt helyen.
2009. jún. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!