Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalac tud fingani?

A tengerimalac tud fingani?

Figyelt kérdés

2012. febr. 12. 14:55
 1/6 anonim válasza:
56%
Te is tudsz;)a tengerimalac is tud;)
2012. febr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
persze hogy tud, minden állat tud szerintem
2012. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
56%
Lehet, hogy tud, de én soha nem vettem észre. Elég sok tengerimalacunk volt, 5 vagy 6 plusz a kölykök, de nem vettem észre. Persze valószínűleg tudnak.
2012. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Norina86 ***** válasza:

Tud. :)

De nem tesz jót, ha ennyire begázosodik. Ha fiú, meg kellene nézni hátul, nem-e eltömődött a végbélzsákja, akkor nem tud bogyózni.

Ha nem, akkor mennyi leves zöldséget, paprikát, uborkát kap? K-betűs zöldséget(káposzta, karfiol) nem szabad adni, mert puffaszt.

2012. febr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, fiú, de tud bogyózni, azzal nincs gond. :)

Leves zöldségeket szokott kapni, paprikát nem mert nem szereti, az uborkát viszont imádja, az a kedvence. K - betűseket is szoktunk neki adni néha, de nem olyan sokat. Még soha nem láttam rajta, hogy fel lenne puffadva.

Azért kérdeztem, hogy tud-e pukizni, mert valamelyik nap a vállamon volt, (szeret ott lenni), és egyszer csak nagyon büdöset éreztem és nem tudtam mi az, mert nem pisilt le és nem is kakilt le, valami viszont nagyon büdi volt. XD

Egyébként köszönöm szépen a válaszaitokat.

2012. febr. 21. 16:04
 6/6 anonim válasza:
Neke most fingott a tengerimalacom, és lány és IGEN TUD :D IGEN HANOSAN :D
2015. nov. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!