Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Merre találnék olcsón tengerim...

Merre találnék olcsón tengerimalac-ketrecet?

Figyelt kérdés
Üdv Mindenkinek! Van két tengerimalacunk és sajnos kinőtték a ketrecüket (nagyon kicsi volt nekik) és most már sürgősen szükségem lenne egy nagyobbra, amiben mind a kettő kényelmesen elfér. Sajna kevés pénzt tudnék rászánni (nagyon max. kb. 5000 Ft-ot), van valakinek tippje esetleg, honnan tudnék ilyen olcsón, de jó nagy ketrecet szerezni? Vaterát, teszveszt, stb. elkezdtem nézni, de még ott is elég magasak az árak, vagy postaköltésggel együtt sok lenne. Budapesten személyesen érte tudnék menni a ketrecért. Előre is köszönöm a segítséget!

2012. febr. 11. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Sajnos megoldás a te gondodra a csoda. Két tengerimalacnak legalább 100*50 ketrec kell a kisebb nem megfelelő és elfogadhatatlan. Egy ekkora ketrec ára pedig új korában 12000ft körül mozog de használtan sem nagy adják 8000ft alatt.

Viszont ha már alapvető igényeit sem tudod a malackádnak kielégíteni, akkor nagyon remélem, hogy betegek sem lesznek mert az állatorvosi költségekre biztosan nem lesz pénzed. :( Próbálj meg még több pénzt spórolni a ketrecre, de ha tényleg ennyi a maximum akkor lehet szerencsébb lenne a malackáknak ha inkább gazdit keresnél nekik. Sajnálom.

2012. febr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én eddig amit legolcsóbbat láttam 100x50es ketrecet, az a fressnapf volt, ez 8000 ft-ba kerül(t). A vaterán sem láttam még olcsóbban.

(90x45-öset vettem egyszer vateráról 6000ért. Szállítása ingyen volt, mert volt ismerős aki erre jött.)

2012. febr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem 8-10 ezer alatt nem nagyon találsz. Én még tavaly vettem a fressnapf-ba 100x50 cm-e ketrecet, akciós volt 5.000.-, de az nyúlketrecnek volt kiírva, de szerintem tök mindegy. Szerintem nézd folyamatosan a teszvesz, vatera, expressz oldalakat, hátha szerencséd van, és találsz ennyiért budapesten.
2012. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van eladó ketrecem nekem is 2 tengerimalac volt benne! Ha érdekelj irj! :)

2012. febr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem az a legegyszerűbb ha te magad barkácsolsz egyet a garázsban némi rács meg apróségok kellenek hozzá 2000ft-ból kjönne!
2012. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!