Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szoktathatnem ossze a...

Hogyan szoktathatnem ossze a tengerimalacaimat?

Figyelt kérdés
Megvan lassan egy eve egy 1 eves kis tengerimalacom aki ket uj tarsat kapott,az idegen malacok mar 3 eve eggyutt elnek es most a kicsit a nagyokhoz szeretnem szoktatni.Nem tudom mit tehetnek mert a nagyok most jottek meg es meg tolem is felnek ezert alig tudom megsimogatni oket,orokke ha meglatnak befutnak a pajtajukba.Talan egy kis ido kene amig elomereszkednek es megtudom fogni oket es talan ugy tudnam osszeszokatatni oket?

2012. febr. 21. 15:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Akkor ott volt a hiba hogy amikor osszeverekedtek rogton kivettem a kicsit es nem volt friss alom akkor alattuk.De kintvan mind a harom malac egyidoben minden nap.Nagy a terulet ezert szerintem ez nem akadaly a szoba nagysaga.:)
2012. márc. 1. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!