Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szoktassa össze őket?

Hogyan szoktassa össze őket?

Figyelt kérdés

kb. egy hónap múlva kapok még egy tengeri malacot.most van egy 10 hónapos fiú malackám.amit kapni fogok az is fiú lesz és ő 3 éves. őt egy ketreccel kapom meg.hogyan szoktassam össze őket?

köszi a válaszokat előre is:)


2012. febr. 21. 19:53
 1/2 anonim válasza:
Nekem csak hörcsögöm volt, de ha új jött akkor össze engedtem őket, úgy hogy ott voltam. Először csak a kezemben tettem a másik orra elé, aztán ha nem volt gond(általában nem volt ) akkor elengedtem de még figyeltem rá. Amikor ráérsz velük lenni és nem marták egymást akkor had legyenek együtt. Ha elmész valahová akkor tedd külön. Kb 1 hétig ha semmi problem nincs akkor minden ok.
2012. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

moss ki mindent ecetes vízzel... a ketrecet.. meg mindwent hogy ne legyen szaga...

aztán pl a szobádban soksok búvóhelyel rakd ki őket... hogy szokják meg egymást.. aztán rakd be őket a ketrecbeés nézd meg mi történik(de ezt kb 1-2 hét mindennapi szoktatás után)

jahh remélem 100x50-es a ketrec.. mert amúgy nem lesz jó vége.. merta a fiú nagyon territoálisak

2012. febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!