Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ezeket vajon eheti a törpenyuszi?

Ezeket vajon eheti a törpenyuszi?

Figyelt kérdés
Káposzta torzsája (káposztát kap néha), paprika csumája, aszalt sárgabarack? Persze nagyon kicsit, nem rendszeresen.

2012. febr. 21. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én ezeket nem szoktam adni a törpenyuszimnak.
2012. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nagyon kicsit és ritkán adsz neki, abból nem lesz baj, de azért én a cukros dolgoktól kímélném (aszalt gyümi), káposzta torzsáját azt szoktam adni az enyémnek, de inkább úgy, hogy többször, kisebb adagokban adom neki oda.
2012. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aszalt barackot semmiképpen sem. A káposzta torzsa az mehet.
2012. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A fenti válaszok szerintem is jók. A torzsa kis mennyiségben finomak a nyúlnak, de mivel felfúvódást okozhat, így ez árthat is. Csonthéjas gyümölcsöket elvileg nem is lenne szabad adni nekik, tehát meggy, barack, szilva. Bár nem tudom, mi bajuk lenne tőle, nem fogom kipróbálni. De viszon a szőlőt, te jó Isten, hogy zabálta, nyammogta : )
2012. febr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megfogadom :) Én is csak kicsi adagokban adok neki mindent, főleg az ilyen fújós dolgokat. És mi van a paprikával? Megeheti a csumáját (vagy ha valaki nem tudja mi az, akkor az, ami megmarad a paprikából miután megeszed, vagyis a magos és a zöld rész)?
2012. febr. 22. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!