Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! Reggelre hasmenése lett...

SOS! Reggelre hasmenése lett a nyuszimnak. Meddig várjak?

Figyelt kérdés

Kiszedtem a ketiből a szőnyegét, amin van 1-2 kakifolt, meg megtörölgettem a fenekét. Mindegyiken még friss kaki volt. Nem lágybélsár, azt felismerem.

Gondolom, valami zöldségtől lehet, amit este kapott, mert kapott 1-2 újdonságot.

Mennyi idő alatt normális, hogy elmúlik a hasmenése? És mennyi idő az, amikor dokihoz kéne vinni vele, mert már baj?

Tápot adhatok neki reggelire? Szénát most is eszegeti!


2012. febr. 22. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd állatorvoshoz szerintem még ma.És ne adj neki annyi zöldséget hanem adjál neki csak tápot ami száraz.
2012. febr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tápot és szénát adhatsz. Zöldséget és gyümölcsöt ne. Várj holnapig, lehet, hogy csak a zöldek/túletetés okozta.
2012. febr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a jó a nyulaknál, hogy gyors az anyagcseréjük. Ha csak az új zöldekkel volt baj, hamar elmúlik.

Megy még a hasa? Ha nem adtál neki sokat belőle, gyanítom már nem.

Én tartok otthon Laktiferm probiotikumot, ez hasmenés esetén jól jöhet, érdemes venni neki!

2012. febr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, vettem neki Gastroferm probiotikumot és multivitamint, már teljesen rendben van, szép bogyókat rakott nekem estére :)) Vidám is és eszik-iszik rendesen! Nagyobb volt az ijedtség, mint a baj szerencsére!
2012. febr. 22. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Ok. Örülök neki :)

Az enyém 3 év alatt 1x fosizott, bezabàlt a dràga a szabadban, rengeteg füvet elràgcsàlt...

2012. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!