Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vettem egy tengerimalacot....

Vettem egy tengerimalacot. Mit adjak neki enni? XD

Figyelt kérdés

vettem egy tengerimalacot kb 3 hetes és fiú

mit adjak neki enni? most "menü" tengerimalactápot és kenyeret kapott mit adjak neki még?

jah és ne rakjam kisebb akváriumba?:D

mert most van neki egy 30x20x20-as terráriuma van benne egy etetőtál.. és így nagyon nagynak tűnik a tengerimalachoz képest... az eladó is mondta hogy ez egyenlőre nagy lesz neki de majd belenő... ezért vettem ezt... de most arra gondoltam hogy míg kicsi belerakhatnám a régi akváriumomba amiben aranyhal volt... az 20x15x20-as


2012. febr. 22. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez igen! Remélem csak kíváncsiságból raktad fel a kérdést, hogy hányan háborodnak fel rajta....uhh szóval először is nem gondoltál esetleg arra , hogy mielőtt megveszel egy állatkát utánanéz mindennek ami vele kapcsolatos...legalább az etetést és a helyet ami a legalapvetőbb szükséglet ugyebár.Zöldség és gyümölcs is kell neki nem csak a táp.Azokból sem mindegy , hogy éppen mi.Google-ba rákereshetnél.Az eladó sem lehetett valami nagy eszű ember, nincs olyan , hogy nagy hely egy állatnak...A szabadon élő állatok pl sosem panaszkodnak akármennyire aprók.uhh istenem...Tartsd a nagyobb helyen.Nézz utána , gondozd normálisan vagy ajándékozd egy alkalmasabb személynek, aki tudja mi az a tengerimalac.
2012. febr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
mi most mi a bajod?? olvastam is egy picit és mindenhol azt írják hogy 100x50mm meg széna.. szénája van az van alatta... és a terrárium meg ne legyen már 10cm hosszú és 5cm széles
2012. febr. 22. 17:15
 3/14 anonim ***** válasza:
Kis vicces vagy. Ezzel nem kerülsz fel fail-re.
2012. febr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2012. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

2. MII?!


csak annyi hogy holnap visszaviszem a kereskedésbe.. mert anyum nem engedi hogy tarsam... mert túl nagy lesz. ezért kapk japán táncólóegeret:)

2012. febr. 22. 17:39
 6/14 anonim ***** válasza:
Úristen kérdező..-.- Remélem nem komoly ez az egész.Ha meg mégis akkor olvass utána a dolgoknak...Addig ne vállalj semmit.Max plusst.
2012. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ne bukjatok kiennyire nekem ezt mondta az eladó...

de igen.. akkor visszaviszem vagy elajándékozom.. és veszünk helyette 2 táncolóegeret

2012. febr. 22. 18:48
 8/14 anonim ***** válasza:

Állatkereskedésben az eladók legtöbb esetben nem tudják,hogy kell,mi a jó nekik.Rádtukmálják ami van.

Amúgy se onnan kell tájékozódni,hanem neten,esetleg könyvben,mielőtt állatot veszel.

Remélem az egér tartásnak utána olvasol rendesen..

2012. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mi az hogy túl nagy lesz? Ekkora baromságot. Mihez képest???

Nem értem! Elmagyaráznád miért lenne másabb a táncoló egér a malacnál? Még ha egy kutyát akarnál....de így...

2012. febr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
igen a japán táncolóegérnek utána fogok olvasni:)..
2012. febr. 22. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!