Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkányom daganatos. A hasán....

Patkányom daganatos. A hasán. Tudtok rá vmi módszert ami esetleg segítene rajta? Természetes hatóanyag, gyógyszer is érdekel.

Figyelt kérdés

2012. febr. 24. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?


Sajnos a patkányok nagyon gyakran lesznek daganatosak, ezt el kell fogadni.

Ha 3-4 évet megélnek az már szép kor.

2012. febr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Műtét. Gondolkodj,ha lenne ilyesmi az emberek ishasználnák
2012. febr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1 éves még csak.
2012. febr. 24. 13:01
 4/11 A kérdező kommentje:
Műtét kockázatos ilyen kis állatnál.
2012. febr. 24. 13:02
 5/11 Platypus ***** válasza:
A műtét kockázatos, de a daganat is gyorsan megöli, ha nem műtik ki. A patkányok daganatai félelmetesen gyorsan képesek fejlődni és áttéteket képezni. Előfordulhat, hogy nem is műthető, ilyenkor az egyetlen amit tehetsz, hogy immunerősítőket adsz neki, pl. immunovet por.
2012. febr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem régebben volt patkányom és ő is daganatos volt. Neki a nyakán volt. És azonnal megműtettük, elvittem az állatorvoshoz és megműtötte sikeresen. Ezután még egy kis ideig élt, aztán váratlanul meghalt és arra tippelek, hogy belsőleg is volt daganata és megfulladt mert olyan helyen volt neki. :((
2012. febr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Daganatos patkányom még nem volt, de daganatos hörcsögöm és egerem igen. Mindkettő túlélte, nem kezeltem semmivel. Az egér mindig lerágta magának, aztán visszanőtt. Aztán egyszer már nem nőtt vissza. És sokáig élt még. Nem érdemes vele semmit csinálni, vagy túléli vagy nem. :S
2012. febr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Állatorvos, aki patkányokkal is foglalkozik, nemcsak a hasára üt és úgy kezeli.


Az előttem író esetében meg remélem, hogyha ő lesz daganatos, akkor a szerettei és úgy hagyják, mert "nem érdemes vele semmit csinálni, vagy túléli vagy nem."

2012. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ha egy kicsit is értesz a kisállatokhoz, akkor tudod, hogy egész másképp működnek, mint mi emberek. Például nem lehet őket műteni összevissza, mert eleve belehalhatnak az altatásba, főleg egy egérke. Tök felesleges kínzás lenne ez egy egyébként is már idős állatnak, még hogyha esetleg véletlen túl is élné. És mint mondtam, meggyógyultak maguktól is, mert nagyon szívós állatok.
2012. márc. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kicsit ellentmondásos voltam, de tényleg így van: szívósak, meg tudnak gyógyulni maguktól egy daganatos betegségből, de egy altatáshoz és műtéthez túl aprók, és sebezhetők.
2012. márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!