Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék degut, de nem...

Szeretnék degut, de nem tudom, hogy két fiú, vagy két lányt vegyek!?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy a lányok vagy a fiúk a szelidebbek?!

2012. febr. 26. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
lááányt:)
2012. febr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisemlősöknél általában a nőstények a kezesebbek, bár deguval nincs tapasztalatom.
2012. febr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem két fiú volt együtt tartva. Külön időpontban érkeztek. Amíg csak én voltam az elsőnek, addig volt, hogy rajtam aludt. Amint megérkezett a második, háttérbe szorultam ill. a második soha nem lett annyira kezes, mint az első.
2012. febr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Lányt!

Tapasztalatból mondom... A fiúk verekednek egymással, sokat zajonganak, és amikor kanosak akkor megpróbálnak egymással khmmm ami elég érdekes, ha az egyik nem akarja a dolgot :DD

De végülis mindegy hogy milyen neműt választasz, ha rendesen foglalkozol velük akkor elég szelídek lesznek.

Először nekem egy fiúm volt és egy lány, ma már vannak huszan XD de a lényeg hogy amíg ketten voltak a fiúval többet foglalkoztam, és hihetetlen szelíd lett... Persze zajongott de az mellékes... Nagyon szerethető kis lénnyé vált, bármilyen pózban tudtam etetni, fekve, vagy fejjel lefelé is, és mellettem meg rajtam aludt és szó szerint tudtam vele játszani! És hallgatott a nevére, és trükköket is tudott, de a lány a tesómé volt, aki kicsit jobban elhanyagolta ezért nem tudott annyi mindent

ezértmondom hogy a lényeg h sokat legyél velük... Akkor bármilyen neműek, hihetetlen dolgokra képesek:))

A lányokat ajánlanám mégis ha még nem volt degud, mert valamivel szelídebb! És nyugodtabb... Szerintem...

2012. márc. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!