Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boston terriert szeretnék...

Rea824 kérdése:

Boston terriert szeretnék venni, szerintetek fiút vegyek, vagy lányt? És akinek van, több tapasztalat is érdekel, nagyon horkol? , nagyon nyáladzik? Stb.

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem van! :) Nem nyáladzik, de elégg horkolós. Én nagyon szeretem, mert gyors és aktív, okos.

Szerintem mindegy hogy kan vagy szuka, egyén függő, nekem kanom van, régebben ismertem egy szukát, az nyugodtabb volt kicsit.

Nem sok ilyen kutyust láttam! :)

2011. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Édi vagy,köszi a választ.És a te kutyud bújós?Vagy ebben sincs nagy különbség?És olvastam,hogy betegesek,ez igaz?Hogy a lányok ha nincsenek megműtve,akkor sokszor állterhesek,és könnyen kapnak méhrákot.Bocsi,hogy ennyit kérdezek,de mivel tényleg igen ritka,így igen drága is, én 120.000.--ért veszem,és szeretnék előbb sok infót begyűjteni,hogy fiút,vagy lányt válasszak.Panelba lakunk,és van egy 7 éves csajszim.

Nagyon köszönöm válaszod.

2011. nov. 21. 08:02
 3/6 A kérdező kommentje:

Ja,és még azt szeretném kérdezni,hogy mennyire szőrözik ha vedlik?

köszi

2011. nov. 21. 14:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia ,,nekem 10 évig volt Bosronom sajnos tavaj elhunyt.Egy fiukám volt.Mindennél jobban szerettem sok kutyám volt már életem során,de magasan ő nyerte a leghűségesebb társ cimet.Nekem fiu volt és iszonyatosan egyszemélyes,nemlehetett hozzámnyulni ha bent volt a szobába,annyira védett mikor még fiatalabb voltam.Okos volt,a legjobb redménye neki voltak akkoriban az országban:)Nha joo nem fényezem tovább:) a lényeg h egy negativomot nem tudok felsororlni,bár ha a hokrolás-pukizás annak számit akkor igen,de a horkolása inkább tündéri mint zavaró:)
2011. nov. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó kennelből kell választani, és nem lesz beteges! A rövid orra miatt kicsit a hidegre, melegre érzékeny, de egyébként semmi baja nincs.

Inkább kant vennék a helyedben, mert a szukákra a méhdaganat és az emlőrák gyakori, de nem csak ennél a fajtánál, hanem általában minden szukánál. A barátnőm rotija is meghalt emlőrákban! :(

Az álvemhesség is előfordulhat. És ha szukád lenne mégis, ne akarj kölyköket, mert nagyon komlikált a szülése, nem birja egyedül megszülni, mindig császározni kell, és sokszor bele halhat a szülésbe! Egyik ismerősöm boston szukája igy járt, igy a kölykök se maradtak meg. Jah és nagyon bújós, és nagyon nagyot ugrik - felfelé, szóval elég szeleburdi ugri.bugri kutyus. Én nagyon szeretem! De elég drága, és elég ritka fajta. És okos is! :), csak le kell fárasztani , és csontot ne adj neki, mert kicsi pofája van, igazából nincs vele sok gond, de nem olyan fajta akit ki kell kötni az udvarra. A házban jobban szeret lenni, és a macskákkal is összeszöktatható, de az enyém nagyon féltékeny, mindig azt akarja hogy ő legyen a középpontban és kiharcolja magának a figyelmet! :) jah és csokit se kaphat, egyik kutya se, olvastam hogy nekik nem csoki hanem méreg! Persze nagyobb mennyiségben, és én inkább kicsit se adok neki! Inkább virslit! :D

IMÁDOM! =) (L)

2011. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok, kihagytam a vedlést! :) Pici szőre van, és nem hullik. Egyszer-kétszer vedlik évente , de nem vészes, kb mint egy macska szőre, ha vitamin hiánya van csak akkor hullik egész évben.

Igy én adok neki egy héten egyszer nyers tojást, és szép fényes lesz a szőre, és megfürdetem minden hónapban, és hetente fésülöm amit nagyon szeret, de nem kell kozmetikázni vagy ilyesmi, mert rövid a szőre. :)

2011. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!