Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül egy hörcsög labda?

Mennyibe kerül egy hörcsög labda?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 16:39
 1/8 huszibogi válasza:
1600ft
2012. febr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Azt nem tudom egyre gondolunk-e, mert én arra a gömbre gondolok amibe beleteheted a hörit és szaladgálhat a lakásban.

Nem tudom ez most mennyibe kerülhet de nekem volt még jórégen mikor hörcsögöm volt(kb 10 éve) és nem igazán élvezte.Kezdjük ott hogy kb 10 percnél tovább nem szabad benne lennie mert bár vannak rajta levegőztető nyílások ahogy szaladgál "megizzad" és teljesen bepárásítja az egész gömböt és nehezebben kap levegőt tehát egy 10 perc után ki kell venni(ezt persze írja a gömb leírása is).A másik az hogy mivel olyan amilyennek leírtam tehát teljesen bepárásodik és "megizzad" benne a höri nem is nagyon élvezi szerintem a dolgot.Én azt mondom ne vegyél neki mi se nagyon használtuk mert látszott hogy nem jó neki odabent.

2012. febr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hörcsögöm van és szeretik, mindegyik szereti. Onnan tudom, hogy irányt is változtatnak és láthatóan élvezik azt, hogy futnak benne. Azt is észreveszem, amikor már ki akarnak jönni, mert akkor elkezdik kaparni és nem szaladnak benne olyankor! Max 20 percig lehetnek benne, tovább nem szabad benne tartani. Egyébként attól függ hogy mekkora átmérőjűt veszel, annyiba fog kerülni, egy kisebb olcsóbb, egy nagyobb drágább. Ha pl. szíriai aranyhörinek veszel akkor minimum 19 cm átmérőjűt kell venned, én ezt kb. 2500 Ft-ért vettem.
2012. febr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok:

Még azt hozzátenném, hogy abban az esetben nem szeretik, ha túl kicsi nekik a hörcsöggömb, mert akkor nem kényelmes benne szaladniuk és a hátuknak sem tesz jót görnyedni! Ezért figyelj arra, hogy a hörcsöghöz megfelelő méretűt vegyél, hogy kiegyenesedve tudjon benne futni!

2012. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne vegyél neki, mert a legtöbb hörcsög nem szereti.

Azért fut benne legtöbbször, mert ki akar jönni, és egyre gyorsabban szalad, hogy a tetejére érjen.

Inkább a mókuskereket ajánlom, mert abból ki tud jönni, ha már nincs kedve futni.


Én úgy szoktam az enyéimet futtatni, hogy elpakolok mindent a folyosóról (alig van a padlón valami), és úgy lerakom őket.

Sehova nem tudnak elszaladni, és 10 percnél tovább nem szoktam őket futtatni.

Természetesen csak akkor engedem őket oda, ha már felmelegedett a padló, és amíg futnak, bent vagyok én is, nehogy szem elől veszítsen.


:)

2012. febr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A Hatvani teszkóban 700- ft.
2013. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azzal a hozzászólóval értek egyet, aki írta, hogy élvezik, és látja rajtuk, hogy mikor unják meg. Ugyanis nekem is volt már sok hörcsögöm és tengeri malacom is. A tengeri malacot lehet futtatni a lakásban csak úgy simán is, mert viszonylag könnyű elkapni, de ha a hörcsögöt engeded szabadjára, azt utána elő nem keríted! Az enyémek mindig szaladgáltak a gömbbel mindenfelé, és nem céltalanul, csak azért hogy kijussanak belőle, hanem nagyon is céllal. Az egyiknek pl a konyha volt a kedvence :D A másik inkább a nappalit szerette :) És valóban látszik, hogy mikor nem akarnak már benne lenni. Az enyémek a nyílásánál elkezdtek kaparászni. Tudták, hogy hol nyílik a gömb, megálltak, és a "kupakot" próbálták rágcsálni. Na akkor kell kivenni! A párásodás problémával én nem találkoztam, mondjuk nekem nagy gömböm volt, és a törpehörim.
2014. jan. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok megint

Azt elfelejtettem írni, hogy egy aranyhörcsög, vagy egy szíriai hörcsög nagyobb és lomhább állat, a roborovszky törpehörcsög a legfürgébb, legmozgékonyabb. Talán ezért is lehetséges, hogy az enyémek szerették, míg egy szíriai nem. Illetve a pára problémai is a nagyobb hörcsögöknél lehet igaz, kicsiknél nem. Ezen kívül a hörcsögöknek is van személyisége (igenis van!) Az egyik kedvence a saláta, a másik az almát szereti, az egyik használja a fogkoptatót a másik nem stb stb

2014. jan. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!