Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszit fogok venni....

Törpenyuszit fogok venni. Miket kell beszerezni előtte?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem,ha elmész egy kereskedésbe megmutatják,még választani is tudsz!

De az biztos,hogy megfelelő méretű ketrec,a nyuszi alá nagyon sok variációt hallottam,hogy mi a legmegfelelőbb.Szerintem ezt is kérdezd meg,és ott meg is nézheted.

Itató,eledel nyusziknak.Sok sok zöldség,gyümölcs.Más nagyon nem!Csak törődés,szeretet! :-)

2012. márc. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

100*50-es ketrec minimum.Ebbe nyuszi "wc",kistál amiből eszik,itató,szénatartó,kisház (ez szerintem jó ha van,kicsit eltud bújni ha akar,az enyém legalábbis szereti.) Én olyan ketrecet vettem amiba a wc-n kívül minden benne volt,érdemes ilyet keresni.

A nyuszi alá nem kell semmi,elég csak a "wc"-t almozni.Ezzel a saját helyzeted is megkönnyíted mikor takarításra kerül a sor.

Tenyésztőtől veszed?Mert ők álatlában adnak a nyuszi mellé kis kezdő csomagú tápot.Szerintem a Hallywood food táp a legjobb.

Zöldség,gyümölcs meg nem kell,csak ha három hónapos lesz.Akkor is csak lassan,fokozatosan kell bevezetni az étrendbe.

2012. márc. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__2712212-t..

Itt van...nem is olyan rég már feltettek 1 ehhez hasonló kérdést.legyél kicsit önállób!Egy nyuszi nagy felelősség,ha nem tudsz utána se nézni...háát...olvass sok oldalt...én csaknem 2 hónapig tapasztalatot gyűjtöttem:)

Jó nyuszizást!

2012. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudást a törpenyulak igényeiről. Nem, nem gyakorikérdéseken.
2012. márc. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elsősorban nem innen kéne,de azért itt is adnak normális válaszokat.:)
2012. márc. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!