Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszit lehet valamilyen...

Törpenyuszit lehet valamilyen trükkre tanítani?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor lehet klikkerrel? Klikkert hol lehet venni?

Bocsi ha esetlen vagy hülye a kérdésem...:P

A válaszokat előre is köszönöm.:))


2012. jan. 14. 21:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
53%
Persze, pitizésre simán... sőt még tetszhalott állapotot is be lehet neki tanítani!
2012. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet
2012. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Természetesen nem olyanra gondoltam (mint az első válaszoló be mutatta -.-) hogy pitizés meg fekszik vagy ül. Hülye én sem vagyok, nem is kell annak nézni. Hanem hogy mondjuk hallgasson a nevére...ez náluk lehetséges?
2012. jan. 14. 22:05
 4/12 anonim ***** válasza:

A cilinderből elővarázsolós trükkre meg tudod tanítani!

:)

2012. jan. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ohhh köszi:DDD

Azt ki nem hagyom!XD

Megy a zöld kiskacsó!:P :))

2012. jan. 14. 22:12
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagyon lehet semmit...sajna

Ha valakinek mégis sikerül akkor minden elismerésem! Az én törpenyulam csak arra képes hogy kétlábon kaját kunyiz, ha kiengedem a házából akkor édesen pattog a szőnyegen, és ha a szőnyeg közepére állok akkor körberohangászik...:))

Hehe. Régen macskám volt, hát ahhoz képest szelídebb intellektussal bír az biztos. Persze nem tudom ha sok munkaórát beleöl az ember akkor mi hozható ki 1 nyusziból. Ki kell póbrálni!

Kedves kérdező, sok türelmet hozzá!

2012. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Had kérdezzek én is. Mi az a klikker??
2012. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, neked is köszi, én pont erre lennék kíváncsi hogy ki mit ért el náluk. És a klikkeres dologhoz meg csak annyi hogy you tube-on láttam egérrel hogy ott kattogott neki vele...vagy mi...xd

Neked is küldök egy zöld kezet.:)) köszi a válaszod és hogy nem szóltál le egyből...:)

Ki tudja? még a végén én leszek az első nyúl idomár...xdxd (csak viccelek:P )

2012. jan. 14. 22:21
 9/12 anonim ***** válasza:

Klikkerrel lehet őket tanítani (bár én nem pròbàlkoztam vele), de a neten vannak fent videòk ròla. Persze sok idő és energia.

Klikkert tudsz venni Fressnapfban a kutyàs részen.

Sok sikert! :)

2012. jan. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Belinkelni most nem tudom, mert telefonròl írok. Youtube-on keress rà "rabbit clicker training"
2012. jan. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!