Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Daganat lehet? (kérdésem túl...

Daganat lehet? (kérdésem túl rövid)

Figyelt kérdés
Az 1 éves hímemnek a bal oldalán, a bal hátsó lábától pár centire a hasa felé van egy nagy dudor, tapintható, puha ha megnyomom, nem fáj neki mert nem ugrik el meg nem csipog, meg nem csinál semmit, viszont ott ahol a dudor van, kékes a bőre... eddig nem is vettem észre, pedig minden nap kézben van és nyúzzuk... Természetesen hétfőn elviszem dokihoz, de addig is kéne valami megnyugtató megoldás.
2012. márc. 2. 18:16
 1/5 anonim válasza:
szerintem lágyék sérv, nyugi ha olyan műtik
2012. márc. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm... de nem fáj neki, legalábbis mozgásán se látszik, és ha nyomkorászom akkor se szól érte, hogy fájna neki :(
2012. márc. 2. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem biztos,hogy választ fogsz itt kapni :/ amugy milyen kisállat?
2012. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Patkány! De hülye vagyok, annyira alap nekem hogy patkány, hogy már ki se írom... voltunk állatorvosnál, csütörtökön műtik, de biztatnak, hogy nem lesz baj, mert elég "jó" helyen van, és jól körbetapintható.
2012. márc. 7. 12:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Megműtötték! Felébredt, minden rendben, mint ha semmi nem történt volna :)
2012. márc. 8. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!