Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez daganat? (Kérdésed túl...

Ez daganat? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
18 éves vagyok a tarkómon van egy kis borsónyi dudor a bal oldalt, de van elöl is a nyakamon ahol az erek futnak, szüleim azt mondják feleslegesen félek. Valaki segítsen.
2010. dec. 27. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyirokcsomóid vannak megduzzadva. (az pedig nem halálos)
2010. dec. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem is elég sok helyen elő jön, de mikortól szokás menni szűrésre? mert ha minden ilyen dologgal orvoshoz mennék akkor törzsvendég lennék ott.
2010. dec. 27. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet , hogy zsírmirigy, nekem is volt, tíz év alatt diónyira nőtt, én mentem vele bőrgyógyászhoz ahol először elhajtottak, hogy nem kell azt bántani, de tíz év múlva amikor már sokat nőtt zavart és kivágták, jobb lett volna hamarabb, mert így nagy vágás maradt miatta, igaz benőtte a hajam, mert nekem tarkón volt és a másik meg a fejtetőn.
2010. dec. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyirokcsomó duzzanat! A fiamnak is volt, kb babszem nagyságú. Az orvosa elküldte vérvételre és kiderült hogy gyulladás van a szervezetébe. Kapott gyulladáscsökkentő gyógyszert és 1 hónap alatt elmúlt neki a csomó.
2010. dec. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát valószínűleg nem daganat, de nem tudom, hogy hány embernek van a tarkóján nyirokcsomó, hogy nyirokcsomó-duzzanat legyen.. Ezzel orvoshoz kell menni, valószínűleg zsírcsomó, de meg fogják mondani mi az és kezelik.
2010. dec. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!