Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöm szemében fehér...

A hörcsögöm szemében fehér foltot vettem észre. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Ugy pár napja vettem észre, hogy fehér folt van a szemében.Mindkettőben. Kezdek arra gondolni, hogy megvakult. Remélem, hogy valaki hogy pontosan mi ez. Remélem rosszul sejtem. Köszi előre is.. :(
2009. jún. 8. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mennyi idős?de szerintem az lehet amire te gondolsz.mennyire reagál jól?
2009. jún. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már elég öreg.. 2 és fél éves.

Tegnap ült a kisházában, és eléraktam az ujjamat, kicsit megmozgattam előtte, hogy ne ijedjen meg, ha megsimogatom. És nem vette észre az ujjamat, megijedt amikor megérintettem.. :S

2009. jún. 8. 23:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, bizony. Megvakult. De ne aggódj, az állatok sokkal jobban viselik az ilyesmit, csak minket embereket borzaszt el a gondolat.Ő attól még teljesértékű kis höri marad, nem fogja zavarni. Csak zörgesd meg a forgácsot, mielőtt hozzányúlsz, hogy ne érje váratlanul.
2009. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Höriknél ilyen öreg korban sajnos már előfordul.

Hát igen... ebbe bele kell törődni.

Nem tudom, hogy én hogy fogom viselni majd ha odájig jut a hörim.

2009. jún. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bibi05 ***** válasza:
100%

Az és hörcsögöm is így kezdte aztán rá 1-1,5 évvel meghalt a kezemben,megvárt míg hazaérek és a kezemben ment el szegény.


nem akarlak elkeseríteni de készülj lassan megfog halni,sajnálom.

2009. jún. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

Most kissé elszomorodtam, már úgy megszerettem :(

2009. jún. 9. 16:03
 7/7 anonim válasza:
Sajnálom,de szürkehályog...lát csak nagyon homályosan...Tudom milyen érzés az ha valaki megtudja h a hörcsöge beteg...
2009. júl. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!