Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! Két vagy több aranyhörcsö...

SOS! Két vagy több aranyhörcsögöt szabadon a lakásban egyszerre le lehet engedni, vagy bántani fogják egymást?

Figyelt kérdés
Természetesen azonos neműeket tennék le (lányt lánnyal, fiút fiúval). Tudom, hogy egy ketrecben nem lehet őket tartani. De ha a lakásba engedem el őket akkor is bántani fogják egymást? Van bőven helyük szaladni, azért kérdezem. Köszönöm aki tudja rá a választ, fontos lenne tudnom, mert nem merem megkockáztatni, amíg nem kérdezem meg! :)
2012. márc. 9. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ellentétes neművel jobban járnál. Nem valószínű, hogy bántani fogják egymást úgy. Megszaglásszák egymást és ha a hím nem tolakodó, akkor nem lesz probléma. Én engedtem össze semleges területen egy nagyon agresszív nőstényt és egy nagyon barátságos hímet. Megszaglászták egymást elég intenzíven, de semmi nem volt. Igaz kb. egyperc után kivettem, ha még is balhé lenne. De miután megszagolták egymást a nőstény ott hagyta.
2012. márc. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak félek hogy ha ellentétes neműeket teszek le akkor párzani fognak, azt meg nem kéne, mert tesók...
2012. márc. 9. 17:09
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyneműek tuti hogy bántanák egymást? Inkább ne kockáztassak?
2012. márc. 9. 17:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha összetalálkoznak, bántani fogják egymást. Ez kábé ezer százalék.
2012. márc. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a ketrec elég nagy, tarthatsz benne kettőt, mivel azért vitatkoznak a hörcsögök, mert kicsi a territóriumuk.

Ha elengeded őket, semmi bajuk nem lesz, legalább is én mindig úgy futtatom az enyéimet, és nem csinálnak egymással semmit.

2012. márc. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves pacibarat!

2 aranyhörcsögöt együtt egy ketrecben nem lehet tartani, mert bántják egymást, ezért is tartom őket külön!

Csak még azt nem próbáltam, hogy ez szabadon a lakásban is igaz-e?

2012. márc. 11. 06:12
 7/7 A kérdező kommentje:
azaz hogy szabadon a lakásban is így lenne-e
2012. márc. 11. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!