Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan legyek túl a félelmemen...

Hogyan legyek túl a félelmemen, hogy valami baja lesz a nyuszimnak?

Figyelt kérdés

Párom mindig korábban kel, mint én, és amíg ő öltözködik meg készülődik, én csak félálomban vagyok, mert a neszezéstől nem tudok aludni. Kb 2 hete reggel történt, hogy arra ébredtem, hogy a nyúlketrec mellett térdel, és azt hallom "ÚÚÚRISTEN" Halálra rémültem, alig tértem magamhoz, nagyon megijedtem, hogy valami nagyon nagy baj történt. (akkora baj nem volt, csak hasmenése volt a nyuszinak, és aznap reggelre már harmadszorra lett neki, amikor már reméltük, hogy minden rendben lesz). Azóta amúgy minden rendben van vele, semmi baja, tökéletesen egészséges. Mégis minden reggel, amikor párom készülődik, félálomban bennem van a rettegés és a stressz, hogy mikor ébreszt fel megint azzal, hogy valami nagy baj történt... Ez óta az eset óta, nem tudok nyugodtan aludni hajnalban, amíg a saját szememmel nem láttam, hogy minden rendben van vele.

Ez már nem mehet így tovább, mert nem tudom magam kipihenni, és hülyeség miatt aggódom.

Párom most azt mondta, próbáljuk meg azt, hogy készülődés közben majd leül mellém, és megnyugtat, hogy minden tökéletesen rendben van a nyuszival. Szerintetek ez működhet?

Vagy van esetleg javaslatotok, hogy mit tegyek/tegyünk, hogy túltegyem magam ezen a butaságon?


2012. márc. 12. 22:31
 1/5 anonim válasza:

Hmm...Az végül is nem baj, ha félted a nyuszidat!Én is így vagyok az enyémmel!De ez már tényleg túlzás!

Sajnos ha baj van, akkor baj van akkor is ha aggódsz, és akkor is ha nem!:-( Szerintem jó ötlet, hogy a párod reggel közli, hogy minden ok a nyuszival!De ez leginkább a te fejedben fog eldőlni!Plusz majd te fogod tudni megmondani, hogy valóban működik-e és elég lesz-e amit a párod mond, vagy meg kell nézned a saját szemeddel is!?Én mindenesetre azt mondom, hogy természetesen figyelj oda rá!De ha a nyuszikkal kapcsolatos "szabályokat" betartod/betartjátok nem nagyon lehet baja!Én hiszek abban hogy amire az ember sokat gondol, azt bevonzza!És legyen ez jó vagy rossz, megtörténik! :-S Szóval talán ez is segít majd!;-) Minden jót... :-)

2012. márc. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 rabbits ***** válasza:

sokat torodj vele es igy biztosabb is lehetsz benne hogy jol van.

nagyon sokat kell neki gyumolcsot es zoldeseg asni igy sokkal egesxsegesebb lesz es nem lesz semmi baja hidd el ez hasznal mert en is feltem hogy beteg lesz a nyuszim de en is igy biztosabb leszek benne hogy semmi baja nem lesz.

2012. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat törődünk vele, mindent megkap, amire szüksége van, zöldségtől-gyümölcstől most el vagyunk tiltva pár hónapra a hasmenés miatt, csak szénát és tápot ehet
2012. márc. 15. 13:21
 4/5 anonim válasza:

szerintem bróbáld meg úgy elkeríteni,hogy ne szökjön ne adj neki sok puhát a folyós ürülék miatt.A hosszab élet miatt bróbálj megfelelő körülményeket teremteni!!!

Az enyém kiválóan él és 14-éves

2012. márc. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Énis mindíg félek:D Ha nem hallom éjjel hogy mocorog felkelek megnézni jól van-e.

De ha jól tartod valószínűleg nem lesz semmi baja.

2012. márc. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!