Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A deguk ehetnek almahéjat? A...

A deguk ehetnek almahéjat? A többi lent

Figyelt kérdés

rám van bízva 1 hétre 3 kis degu, 3 hónaposak

az a bajom hogy nem isznak csak kiboritják a kupakot amiből inniuk kéne, a salátalevelet nem szeretik az almát csak is csak maszatolják talán még a sárgarépa?amúgy jól vannak már itt vannak vasárnap óta , a tápot meg a kukoricát eszik


2012. márc. 16. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
ehetnek
2012. márc. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kukoricát nem kéne... jó minőségű degukaját meg szénát kapjanak! ehetnek almahéjat, de csak akkor, ha jól megvan mosva. Illetve ne túl sokat, egyik gyümölcsből sem ehetnek sokat, mert magas a cukortartalmuk. Répát, uborkát ehetnek nyugodtan :) Vizet meg inkább valami nehezebb üvegtálba tegyél, vagy rögzítsd valahogy, és próbáld úgy elhelyezni, hogy ne koszolják össze.
2012. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szia, hát a gazdija adta a kukoricát viszont szénát nem adott, köszi a tanácsokat :)
2012. márc. 16. 22:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem mondd majd a gazdájának, hogy szerezzen be egy itatót, mert ez a kupakból itatás nem túl jó megoldás.

Ezt ehetik:

2012. márc. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, lemaradt. :D


alma, eper, meggy, cseresznye, görögdinnye,

2012. márc. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
répa, uborka, paradicsom, paprika, saláta,
2012. márc. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Széna nem olyan fontos nekik. Az enyém sose eszi meg. Széna a tengerimalacnak kell. Azt add neki amit a gazdája adott. Almahéjat is ehet, az enyémek is jobban megeszik majdnem mint az almát. Vizet pedig jobb lenne ha valami nehezebb tálban tennél be (bár nem tudom mit takar a kupak) de a golyós önitató a legjobb szerintem. A deguk kukoricát is ehetnek csak túl sokat nem mert hizlal. Hát, jó felvigyázást a továbbiakban :)
2012. márc. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi 23:03-as. Aranyosak csak (biztos túl aggodalmas vagyok). A kupak egyébként ásványvizes kupak (nem jó megoldás az tuti)A kukoricát nem viszem túlzásba. Élénkek egyébként :)
2012. márc. 17. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!