Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez a hörcsög még lehet szelíd?

Gaxal kérdése:

Ez a hörcsög még lehet szelíd?

Figyelt kérdés
a hörcsögömet megvettem kicsit félt. majd amikor meg akarom simogatni nem engedte hanem az ujjamat rágcsálja, pedig megmostam nem fáj de érzem (nyoma semmi). Amikor menyulok jön a kezemhez megszagolja megfogja a két kis első mancsával és rágcsálja amikor meg ki akarom szedni a kezem jön a hörcsög is mert nem nagyon engedi el. ez még fog javulni? ez még meg fog szelidűlni?
2012. márc. 17. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Rágcsálja?? Lehet, hogy érez valamit a kezeden és ezért kóstolgatja. De ha már közeledik hozzád az eleve jó jel, tehát nem fél tőled.

Adjál neki mindig valami finomságot kézből: pl. napraforgómag, dió, sajt! Ezeket imádják! És beszélj hozzá kedvesen és sűrűn!

2012. márc. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az enyém is ezt csinálta mikor megvettem ,de ne aggódj persze hogy megszelídül csak még hagyjad ne piszkáld hogy szokja a kis helyét aztán meg mikor berakod a kezed rögtön odajön és kiakar jönni :)
2012. márc. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kösz akkor kézből adom mostmár neki az ennivalót. de beszéljek hozzá? ez vicc vagy tényleg jót tesz neki?
2012. márc. 17. 11:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem vicc! Megérzi a kedves beszédből, hogy szereted őt!

Én nem azért beszélek néha hozzájuk, mert ezt erőltetném, hanem ez magától jön, mivel tiszta szívből szeretem őket, és ők ezt megérzik! Figyelnek rám és nagyon ragaszkodnak hozzám.

2012. márc. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ok koszi
2012. márc. 17. 12:22
 6/6 A kérdező kommentje:
na már bátran kijelenthetem hogy megszelidült!
2012. ápr. 16. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!