Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivel gyógyíthatnám a hörcsögö...

Mivel gyógyíthatnám a hörcsögömet?

Figyelt kérdés
Másfél hete kaptam egy aranyhörcsögöt, és mikor kerekezik, szegénykének be szokott akadni a jobb hátsó lába:S és most vettem észre, hogy ki is véresedett neki:S Így tegnap kivettem a kerekét, de mozgás hiánya lehet így, és szeretném, hogy minnél hamarabb meggyógyuljon neki a lába. Szóval az lenne a kérdésem, hogy mivel is lehetne bekenni neki a lábát?
2012. márc. 13. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Betadin, vagy körömvirág kenőcs.
2012. márc. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mivel kend be,de azt tudom,hogy válts ketrecet:

ilyesmire (bocs nem találtam jobb képet)

[link]

Ebbe nem tud beakadni a lába,mert zárt..


ne ilyen legyen:

[link]

2012. márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! A betadine kenőcs a legjobb, de lehet betadin csepp is.

A kereket pedig ha bevonod mondjuk (papír-írószer-boltban kapható) műanyag lapocskával, tehát ráragasztasz egy darabot körbe, méretre vágva, akkor úgy már nem fog becsúszni a lába, és nem kell másik kereket venned. Egy barátom is így csinálta, és működött.

2012. márc. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat:) már elkezdtem kenegetni a lábát kezd jobb lenni, meg akkor megcsinálom a kerekét is :))
2012. márc. 16. 16:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Baltával
2012. dec. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!