Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Raknátok még valamit ebbe az...

Raknátok még valamit ebbe az akváriumba 1 db hörcsögnek?

Figyelt kérdés

[link]


Ez lenne az :) Még lenne egy kérdésem: Esetleg tudnátok valami ötletet adni, hogy szoktassam a mókuskerékbe? Félek, hogy elhízik :D


2012. márc. 17. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Víz nem kell a hörinek inni?
2012. márc. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem eddig az összes hörcsögöm magától ráérzett, hogyan kell futni a mókuskerékben :D ha hosszabb idő után sem megy majd neki, akkor tegyél sajtot, vagy répát a kerékbe, azzal odaszoktatod, majd egy idő után csak rájön, mire való.:D Az akvárium tök jó már így is, ha gondolod, én szoktam bedobni nekik wc-papír gurigát (wc papír nálkül, csak a papír rudat :P) és azzal el vannak :D
2012. márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
akváriumban megfullad a hörcsög. Nem kap levegőt a víz alatt
2012. márc. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az értelmeseknek :) Wc papír guriga helyett karácsonyi csomagolós cuccot raktam neki, mert hasonló anyagból van :) Most raktam neki egy darab kekszet a kerékbe, és arra vártam, hogy másszon bele teljesen, de csak félig tette meg és kilopta belőle :D
2012. márc. 17. 17:44
 5/8 anonim ***** válasza:

A terráriumban nem jó tartani hörcsögöt, mert nem tud eléggé szellőzni.

Én helyette vennék inkább valami ketrecféleséget amiben van emelet is, mert a hörcsögnek mászásra is szüksége van.

A mókuskerék lehet, hogy kicsi neki nem? Akkor nem szokták hajtani, ha nem megfelelő a mérete! Nekem ezt a fajtát mindegyik hajtja egyfolytában: [link]

Vegyél neki egy ilyet szerintem.

2012. márc. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A méretével nincs gond, mert simán belefér. A ketrecet meg azért nem szeretem, mert mindig kiszórják a forgácsot, meg a kaját, meg minden szart. Pedig van itthon...és 2 emelete van :)
2012. márc. 18. 18:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Ebből nem szóródik ki a forgács és szellőzik is, könnyen is lehet takarítani, és nagyon könnyű, mivel műanyag és emelete is van: [link]

És ez is jó: [link]


Annyi, hogy én a mókuskereket lecseréltem nagyobbra, mert az viszont kicsi amit hozzá adnak.

2012. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt van még néhány kép pár hörcsögöm otthonáról:

1. [link]

2. [link]

2.b. [link]

3. [link]

2012. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!