Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meik alkalmasabb 1db hörcsögnek?

Gaxal kérdése:

Meik alkalmasabb 1db hörcsögnek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



[link]



2012. márc. 8. 19:38
1 2
 1/13 anonim válasza:
Meik?? Na meg ilyen furcsan sem lattam leirva a melyik kerdoszot :) De amugy szerintem a 3. az a legjobb! :)
2012. márc. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Törpehörinek 1 ,aranyhöri 3 csak nem tom nem mászna e ki a rácsn?
2012. márc. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A 3. az szerintem egy hörinek sem való, mert kiférhetnek a rács között.

Nekem annyira nem tetszenek ezek a ketrecek, de egy törpehörinek megfelelő lehet az első 2.

De talán a 2. az jobb, mint az első, mert azt te rendezheted be ahogy neked tetszik, míg az első lehet, hogy veszélyes is lehet egy kissé...

2012. márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szóval én inkább a 2.-ra szavaznék. Az első balesetveszélyes, most hogy jobban megnéztem. A 3. meg nem hörcsögnek való mert kiférhet a rács között.
2012. márc. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
vagy vegyek műanyagot?
2012. márc. 8. 20:09
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez is jó, ez nálam bevált és még a forgács se tud belőle kiesni, ez műanyag, de jó a szellőzése és praktikus, nagyon könnyen is tisztítható és könnyű magába az egész:

[link]

Valamint én még ezt tudnám ajánlani:

[link]

2012. márc. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha aranyhörcsögről van szó, akkor a mókuskerék az pedig 19 cm átmérőjű legyen legalább!
2012. márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ne ketrecet vagyél hanem terráriumot... az olcsóbb (ha üvegessel csináltatod)

nem tudja rágni és könnyebb takarítani...

minimum 80x30x50-es legyen!!!

2012. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De a hörcsögnek fontos hogy mászási lehetősége is legyen, legalább 1 emelet is kell neki, szóval én a terráriumot azt nem ajánlom, meg az nem is tud normálisan szellőzni se.
2012. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A terrárium is tud rendesen szellőzni, és én már csak azért is ellenzem ezeket az idétlen ketreceket, mert alig lehet hozzáférni benne a hörcsöghöz, és tiszta műanyag az egész.

A hörcsögöt inkább természetes dolgokkal berendezett terráriumban kellene tartani.

Sokkal jobb, ha faágakat raksz bele, vagy akár a Fressnapfban kapható fából készült mászkálós házikót.

Tudom, eléggé ketrecellenes vagyok, de tenyésztőként minden hörcsögöt terráriumban tartok, és egyiknek sincs tőle semmi baja.

Ráadásul, amennyit kell, az is tud szellőzni.

2012. márc. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!