Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálja a nyuszim?

Miért csinálja a nyuszim?

Figyelt kérdés
Ma engedtek ki másodjára hosszabb időre és miközben ugrándozik akkor hirtelen ugrik egy nagyot mint aki valamitől megijed, tényleg fél valamitől vagy miért csinálja :D
2012. márc. 17. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor futkározik és ugrál az azt jelenti,hogy jókedve van.:)
2012. márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól érzi magát, "kergenyulazik" :)
2012. márc. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszike :) és hallottam ha bökdös a nóziával az azt jelenti hogy simire meg foglalkozásra vágyik de ha odanyúlok vagy megmozdulok akkor egyből arrébb szökken ez azért van mert még fél egy kicsit tőlem vagy mert incselkedik ? :D
2012. márc. 17. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy simire. Nem minden nyúl szereti ha felveszik, vagy simogatják. Azt akarja, hogy játssz vele, foglalkozz vele. Nagyon szokták élvezni ha imitálod, hogy kergeted például.
2012. márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
így a kezemmel "szaladok" felé olyankor beiszkol a ketrece mögé amit persze imád mert én nem szeretném h bemenjen oda :D a ketrecébe hagyja h simizzem de kint még nem ez lehet azért van mert csak 2 napja jöhet ki én pedig nem szeretném megijeszteni :) köszi a válaszokat
2012. márc. 17. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!