Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez a hörcsögök szemszögéből...

Gaxal kérdése:

Ez a hörcsögök szemszögéből állatkínzás?

Figyelt kérdés
már a hócipőm kivan azokkol akik csak ugy megveszik a hörcsögöt, (hogy szép és elnézem gondoloatmenettel) nem vesznek hozzá ketrecet vagy terráriumot és berendezést annak a sok hörinek mennyi ideje lehet?? http://www.youtube.com/watch?v=2lFuNTzw12k
2012. márc. 17. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

sztem csak a film miatt nincs alattuk semmi

igy jobban latszik h szaladgalnak

2012. márc. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod, hogy a videón miért vannak ebben az üres terráriumban. Lehet, hogy csak addig tették át őket oda, amíg a nagyobb helyüket épp takarítják...
2012. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ok, tényleg most hogy belegondolok amikor én is videóztam a hörim a 3eleletes ketrecből egy kartondobozba tettem 3 percig.
2012. márc. 17. 22:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Van ott a terráriumban néhány szem forgács, ha jól láttam, gondolom, ha abban tartanák, nem szórnának bele pár szemet :), szerintem ahogy kivették őket a rendes ketrecből, úgy kerülhetett az üvegbe a hörikkel együtt az a kis forgács.
2012. márc. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gondolom itt tényleg rendesen vannak tartva meg azt gondolom amit már előttem is leírtak.

De sajnos akkor is van olyan ember aki tényleg így tartja őket,vagy befőttesüvegben stb.. azokat sajnálom

2012. márc. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
befőttesüvegben hörcsögöt? nekem 3 emeletes ketrecben van
2012. márc. 18. 19:10
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyet értek a többiekkel, valszeg takarítva vannak.

Vagy ahogy látom ezek elég picik még, lehet el lettek választva egy kis időre a szülőktől, hogy gyerek nézhesse, vagy épp most viszik elpasszolni őket a boltba. :) Nem hiszem, hogy csak úgy a föld közepén tartanák a hörcsögöket víz és élelem nélkül, ráadásul ennyit egy rakáson.


De ha ez vigasztal a miénknek is három emeletes ketrecpalotája van mindenféle hörcsögcsodával, szóval egy szava sem lehet. :D

2012. márc. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ja enyim is ugy élmint egy kiskirály
2012. márc. 19. 19:51
 9/10 Nokedli007 válasza:
Ez nem állatkínzás.Vagy takarítják őket vagy pedig pár napja/hete születtek és elvették az anyjuktól miután a horcsög képes megenni a kicsinyét.
2012. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Rekucio válasza:
Szerintem nem mert csak addig tették át amíg a helyüket takarítják.
2021. ápr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!