Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Állatkínzás gyűrűs farkú...

Állatkínzás gyűrűs farkú makit tartani otthon? Honnan lehetne beszerezni, mennyiért?

Figyelt kérdés

Imádom őket, és állítólag fogságban is tudnak szaporodni háziállatként.


Házi kedvencként is tartják néhányan:

http://www.youtube.com/watch?v=KWgdgKI9eEU


2011. jan. 17. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Téged is házi kedvencként kellene tartani!
2011. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
csatlakozom az előzőhöz
2011. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Börzéken be lehet, de ezek 100 től kezdődnek fölfelé. Az alatt csak WF (vadon befogottat) kapsz, arról meg hed ne keljen leírnom miért nem előnyös...

Valamint szerintem egy ilyen tartására úgy kell kialakítani a lakást, és minimum egy szobát.(itt nem azt mondom hogy legyen egy saját szobája, mint mondjuk egy gyereknek)

2011. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
komolyabban nem vettem fontólóra a tartását, mert tudom, hogy ők vadon szeretnek lenni. le is mondok róla... émep.
2011. jan. 17. 20:19
 5/9 A kérdező kommentje:
és tudom, hogy attól még hoyg imádom őket, nekik nem lenne jó. bocsánat a kérdésért... :(
2011. jan. 17. 20:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Az új törvén értelmében semmilyen majmot nem lehet otthon tartani.

És igen, állatkínzás

2011. jan. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Állatkínzás, bizony!
2011. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy engedhetik meg maguknak egyesek(mint a videón is látszik) hogy egy mérsékelten fenyegetett állatot tartsanak házikedvencként. Egyébként ha az állatkínzást úgy értelmezzük hogy szegény állatokat ki tudja honnan fogják be majd eladják, akkor igen.
2012. jún. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ezt a videót már 100 szor láttam én is gondolkottam rajt és biztos vagyok benne hogy lehet tartani!!
2014. ápr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!