Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az én hibámból halt meg a...

Az én hibámból halt meg a fehér egerem?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt meghalt az egerem. már jó pár héttel ezelőtt is majdnem kihűlt, de akkor lehet a hideg miatt, akkor felmelegítettem, vizeztem a száját, és 3 óra alatt rendbehoztam. 2 héttel ezelőtt meg valami történt a jobb hátsó lábával, és csak húzta maga után, ez 4 napba telt, mire jól lett megint. ennyi idegeskedés után, tegnapelőtt megint kihűlt, pedig fűtve van a szobám, és több mint 20 fok volt. az előtti nap fogyott el neki az önitatójából a víz, de volt neki bent répa. amikor kezdett kihűlni, és már alig mozgott, már nem próbáltam életben tartani, hagy haljon meg mostmár, ha ennyit szenved. tegyük hozzá, hogy 3 éves és több mint 2 hónapos volt. meg kellett volna próbálnom életben tartani, vagy jól tettem, hogy hagytam meghalni, hiszen az egerek képest már öreg volt..?
2012. márc. 19. 07:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Igen, ami azt illeti elég valószínű hogy a te hibád. Ha teszem azt elfogy az önitatóból a víz, akkor mi akadályoz meg, hogy elfáradj vele a csapig? Kemény 10 méter és 1 perc lehet. Az se normális, hogy az állat kihül többször is. Szintén kedves, hogy hagyod lassan haldokolni, legalább lenne annyi gerniced, hogy fejbecsapod, ne szenvedjen... A rossz tartási körülmények nem hosszabították meg az életét.
2012. márc. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azonkívül h elég nagy baj hogy nem adtál neki vizet egy fehér egér átlag élettartama amúgy is kb. 1-2 év ugyhogy nyugi ez tényleg elég öreg volt már...
2012. márc. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem attól,hogy pl 1 napig nincs vize,attól még nem kell,hogy meghaljon,főleg,hogy irtad,répa volt neki. Szóval szerintem az öregségben halt meg. Én nem értek az egerekhez, a kihüléshez se, de annyit tudok,hogy 3 évig ritkán él egy egér...
2012. márc. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a patkányommal volt hasonló.Vittem neki kaját és alig bírt lejönni,húzta a lábát,pedig előző nap még rendben volt.Elvittük orvoshoz és azt mondta kivan hűlve.Azt mondta,hozzunk neki olyan lámpát,ami melegíti.Pár nap múlva meg vigyük vissza ellenőrzésre.De szegénykém még aznap meghalt.:/ De már ő is majdnem két éves volt.
2012. márc. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is öreg volt, nagyon sok a három év egy egérnél. De azért írtam választ, hogy valamit hozzá is tegyek az előttem szólók válaszaihoz: még azt tanácsolnám, ha lesz megint rágcsálód (bármilyen!), hogy lédúsabb gyümölcs-zöldség is legyen előtte, mint a répa. És lehetőleg 2-3 féle. Én is tartok benn itatót, de alma, saláta és paprika is szokott a hörcsögeimnek lenni a terráriumban, mert változatosabb, lédúsabb (mellesleg a répát nem is szeretik, meg sem eszik). Szóval az itató nem is kötelező, azt mondják, de én is nyugodtabb vagyok, ha itatót is használnak, viszont a többféle zöldség-gyömölcs, ahogy írtam, még fontosabb.
2012. márc. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

utolsónak: van még rágcsálóm, patkányom, és mongol futóegerem is. kapnak sokféle gyümölcsöt-zöldséget, csak hát ugye nem mindig van itthon. szeretik az uborkát, almát, még a szőlőt is :)

2012. márc. 19. 15:50
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, volt már több fehér egerem, ezek általában 1-1.5 évig élnek, mieinknek is volt mindig mindenféle habzsidőzsi, aztán mégis kinyúltak... :S

A te egered NAGYON öreg volt már, édesmindegy, hogy 1 napig nem volt neki vize, bőven túlélik ezt azért... Hidd el, ha megélt 3 évet, biztos jó dolga volt.

2012. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jól tetted és kész ne hallgass másokra.
2012. ápr. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Fuzzi ***** válasza:
0%
Figyukázzál!!!!! Megöltél egy egeret!!!!!! 1 nap és kiszárad! Gyillkos vagy! Legyen nyomorák életed emiastt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jún. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző egy idióta ne hallgass rá.
2012. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!