Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az egereknek, legyen az...

Az egereknek, legyen az japántáncoló vagy háziegér kell forgó?

Figyelt kérdés
mert az egyik oldalon azt olvastam, hogy nagyon törékenyek és nem ajánlatos, máshol pedig pont az ellenkezőjét állítjak, most akkor melyik az igaz?
2012. márc. 19. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vegyél neki forgót, de ha félted valami olyan játékot vegyél neki amiben rohangálhat és nem tesz kárt magában. például: műanyag átlátszó csöveket. sok sikert! remélem tudtam segíteni.
2012. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem "kell", de lehet. Az enyémek egy wc-papír gurigával is teljesen jól elvoltak, és azt lehetett cserélni, mikor kakis lett vagy szétrágták.
2012. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Platypus ***** válasza:

Japán táncolónak inkább ne vegyél forgót. Ennek a fajtának defektes az egyensúlyérzéke, nem is tudja magát egyenesben tartani. A forgó csak veszélyt jelentene rá. Képes még az itatójába is belefulladni, magas tárgyak sem lehetnek bent mert megüti magát ha esik.


Az egészséges egerek viszont nagyon szeretik a forgót és egyáltalán nem olyan törékeny állatok, amilyeneknek tűnnek. Nagyon ügyesen kúsznak-másznak, ugranak, és persze esnek is, de egy jól berendezett terráriumban semmi bajuk sem lesz tőle.

2012. márc. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeteket!! :)
2012. márc. 20. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!