Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy törpehörcsögöm. Miért...

Van egy törpehörcsögöm. Miért nem megy be abba a forgó kerékbe?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 15. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

mert nem tetszik neki, vagy nem ismeri, vagy elég nagy helye van futni. nekünk kb 2 hét után találtak rá a kerékre e deguk azóta is nagy kedvenc.

nézd meg hogy a kerék rendesen tud-e forogni, hogy nem nehéz-e tekerni, és ha minden ok, hagyd bent soha ne vedd ki egyszer rátalál talán.

2008. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem már több hörcsögöm is volt. Volt olyan, akit egyáltalán nem érdekelt a kerék, meg olyan is, aki teljesen megzavarodott (felásta az egész forgácsot, meg a rácsot rágta), ha nem kapta meg egy napig. (mi éjszakára kivesszük, mert nyikorog és az asszonyt zavarja)

szóval szerintem alkati kérdés is a dolog.

2008. ápr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4%
mert azt hiszi h húsdaráló és fél tőle. te belemennél? egyátalán beleférnél?
2008. ápr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan forgót vettem neki ami müanyag és színes, ráadásul nincsennek rajta olyan nagy rések.Nagyon szereti az összes hörim.Pedig 8 van.Igaz először nekem kellett beleteni, de onnantól már minden ment magától.
2008. ápr. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Ellenőrizted, hogy jólforog-e a kerék? A hörcsög amugy mivel éjjeli állat nappal nem mozog annyit.
2008. júl. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehetséges hogy nem elég könnyen forog a kerék.De az én hörim egy fél év után vette csak észre de akkor egész este csak tekert.=)

Am az én törpehörcsögömnek volt egy ilyen üreges golyólya amibe ha beletttem a lakásba bármerre tudott közlekedni és nem szökött el.Azt nagyon szerette mert utánna mindig megnyugodott.xD:P

2009. júl. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!