Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy lehet hörcsögöt szelídíteni?

Hogy lehet hörcsögöt szelídíteni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sokat kell vele foglalkozni,de hogy csináljam?
2012. márc. 19. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán a legegyszerűbb,hogy etesd a kezedből és így beleszokik,később már magától belemászik. :) És simogasd közben óvatosan.
2012. márc. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem addig ne simogasd, amíg meg nem szokott/szeretett téged.

Mindig adj neki valamit kézből, rácson keresztül, vagy valahogy, hogy a kaját meg a jóságos dolgokat, a szagodhoz kösse.

És sose piszkáld, ne bökdösd, ne vedd ki, ha nem akarja (szinte sose akarja), de főleg ne akkor ha alszik, ne tégy hirtelen mozdulatokat, mert megijed, ilyesmik...

Miénk pár hónap után már eléggé megszokta a környezetet, minket is szeret, gyakran néz érdeklődve, hogy mit csinálunk, meg bemászik a kezünkbe, akár magától is, hátha kap valamit. :D

Bár ő nem túl félős, se nem agresszív, a porszívó se zavarja, csak hallgatózik, hogy mi történik. :D

2012. márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. márc. 19. 18:40
 4/4 anonim válasza:
jaa az ulólsó jó válasz ha mindíg a kezedbe mászik és kap valamit mindíg adj neki úgymond"julalom falatot" ha valami jót csinál és ha pl: megharap akkor ne adj én így csináltam és nagyon be vált, mindíg nyúlj be a kezeddel és ha belemászik adj neki kaját de ha elfut ne törödj vele mert még lehet hogy fél
2012. ápr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!