Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi idő kell a nyuszinak,...

Mennyi idő kell a nyuszinak, hogy megszokja az új lakást?

Figyelt kérdés
Hamarosan költözünk, és nem tudom, mennyire fogja megviselni a nyuszimat az új környezet. A bútorok majdnem minden a régi lesz, csak új lakásba megyünk. Jelenleg annyira nem érdekli semmi a nyuszit, hogy simán kinyúlik a szoba közepén, és nem zavarja, hogy átlépkedünk fölötte közlekedés közben. Szerintetek kb mennyi időre lesz szüksége mire ugyanilyen biztonságban fogja magát érezni az új helyen is, hogy a szoba közepén elalszik a szőnyegen?
2012. márc. 20. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha a bútorok ugyanazok lesznek meg ugyanabban az idöben veszed ki stb. minden a megszokott csak a lakás nem akkor hamar akár pár nap alatt meg fogja szokni. Amugy ha ott vagytok körülötte ugyanugy és foglalkoztok vele akkor körbeszaglászik és onnantól valszeg biztonságban fogja érezni magát.
2012. márc. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém akkor is reklamált, ha átrendeztük a szobáját, ill. költözésnél is, de 2-3 nap alatt megnyugodott mindig.
2012. márc. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is volt, az enyém hamar megszokta, 1-2 nap volt az egész, de szerintem függ attól is hogy hogy érzi ott magát a nyuszi meg ilyenek!
2012. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!