Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit esznek a tengeri vagy...

Bági79 kérdése:

Mit esznek a tengeri vagy kopasz malacaitok? Az enyémek nagyon válogatósak és lassan a változatos táplálékokból kifogyok.

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
hányfélét adsz egyszerre? próbáld úgy, hogy csak egyféle kaját kínálsz és a kedvencet hosszú ideig nem adod, majd újra.
2012. márc. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyémek főleg szénát esznek, és napi kétszer kapnak tápot (Versele-Laga márkájút, napi egy evőkanál/malac adagot). Almát, répát, zellert, céklát szoktam adni nekik nasinak (nyáron paprikát, uborkát is), de ezekből csak keveset. Néha szedek nekik tyúkhúrt, ha tudok olyan helyről, ami biztos tiszta, télen pedig búzát szoktam vetni, és a zsenge 10 centis hajtásait szeretik nagyon.
2012. márc. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket. Egyszerre csak egy félét adok, de olyan sok mindent nem esznek, hogy max 2 nap és kénytelen vagyok az imádott répát benyomni nekik.

Nem eszik a káposztát, a krumplit, a zöldséget, a karalábét, a brokkolit.

Ha nagyon muszáj, esetleg a paprikát és az almát benyomják.

A répa és a cékla a befutó, az mehet minden mértékben. Meg az egyik eszik narancsot és mandarint is (hártyája nélkül). De a másik malac már azt sem.

2012. márc. 26. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!