Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Összerakhatom-e őket vagy nem?

Összerakhatom-e őket vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy hím 6 hónapos dzsungim és ma vettem mellé egy 6 hetes nőstény dzsungit.

Össze rakhatom-e őket vagy inkább külön tartsam őket?


Az állatkereskedésben az egyik eladó azt mondta, hogy jól meglesznek együtt, aztán később visszamentem és egy másik eladó azt mondta, hogy ne legyenek együtt, mert előfordulhat, hogy bántják, esetleg megölik egymást.


Ezért fordultam hozzátok! Légy szives segítsetek!

Előre is köszönöm!


2009. jún. 14. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rendzseresen kiveszed őket szaladgálni egymáshoz szoknak és összerakhatod őket! DE arra számíts h lesznek kishörik amiket majd később vissza viszel az állatkereskedésbe mert, nehéz eladni őket még ingyen is! Magyarországon nagyon elszaporodtak a hörcsögök ezért nehéz eladni őket!
2009. jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
ha fel vagy rá készülve, hogy 6-8-10 kisállatnak havonta gazdit találsz, akkor rakd össze őket...
2009. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak 3 hónaposan lesz ivarérett, és amint írtam még csak 6 hetes. Szóval én arra gondoltam, hogy nem fogják-e egymást bántani.
2009. jún. 14. 23:19
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

gondold már végig logikusan:

megpróbálod őket összeszoktatni most?

nem hiszem, hogy menni fog, de ha igen, akkor meg 3 hónaposan szétválasztod örökre?

2009. jún. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy miért kéne szétválasztanom őket.

Olvassátok már el még egyszer a kérdést.

Vagy menjetek vissz az általános iskola alsó tagozatára.

2009. jún. 16. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!