Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak a nyuszimmal ha...

Mit csináljak a nyuszimmal ha nem hagy aludni?

Figyelt kérdés

Tavaly áprilisba került hozzám akkor még nem is volt vele semmi gond de 1-2 hónap elteltével felkeltett hajnali 3 órakkor a kaparással és ugrálással na meg a tányérja dobálásával :(.

Aztán kis szünetet tartott és minden rendben volt de most 1 hete újra ezt csinálja.Mostmár szerencsére csak 6 kor kezdi el ezt de nagyon rossz mert nem tudom magamat kialudni és nem tudok koncentrálni a suliba!! Mit tegyek?Természetesen nem fogom eladni mert ennek ellenére nagyon szeretem őt szval vmi más megoldás kéne!! SOS HELP



2012. márc. 28. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Ne aggódj, el fog múlni! Az én nyuszim ugyanilyen. Időnként bekattan, és akkor 1-2 hétig nyomja ezt a hülyeséget, hogy hajnalban, kapar, ketrecet rág, mindent dobál stb. Aztán megint lehiggad. Vannak ilyen időszakai, lehet, hogy bezavart nála az óraállítás vagy akármi. Ne csinálj vele semmit. Ne adj neki enni, ne kelj fel hozzá, mert akkor azt fogja hinni, hogy ha zajong, akkor kap enni. 1-2 hét alatt lenyugszik megint
2012. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké köszike :)
2012. márc. 29. 15:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Rakd ki a szobádból éjszakára.
2015. márc. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!