Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit játszhatnék a nyuszimmal?

Mit játszhatnék a nyuszimmal?

Figyelt kérdés

Amikor kiengedem, ugrál 1-2 kört, és lefekszik. Ennyi. Mit csinálhatnék? Ha odamegyek hozzá, elmegy egy másik helyre feküdni :D Amióta ivartalanított, azóta ilyen lusta :P De így meg el fog hízni. Hogy játsszak vele, ami mozgás neki?


(Olyan kommenteket nem kérek, hogy főzzem meg, stbstb, mert nagyon unalmas)


2011. dec. 12. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
mé mit akarsz játszani 1 nyúllal vegyé mellé 1 másikat
2011. dec. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%

Adj neki kevesebbet enni és akkor nem hízik el! Ivartalanított állatnak amúgy is vissza kell venni az adagjából.


El sem tudom képzelni mit lehetne játszani egy nyuszival...

2011. dec. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Pl agilityzni, csak erre nincs lehetőséges.


De ennyi erővel egy cicával mit lehet játszani?? Egy nyúl is ugyanolyan állat!

2011. dec. 12. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:
8%

Nem, a nyúl nem ugyanolyan állat, mint egy macska.


Van nyuszim nekem is, így ismerem. Mit lehet vele játszani? Semmit. Ha eldobsz neki valamit, nem hozza vissza (mint egy kutya). Ha húzkodsz előtte egy rongydarabot, akkor nem követi (mint pl. egy macska vagy szintén egy kutya).

Olyat már láttam, hogy löködte az orrával a nyuszi a labdát, de nem sokáig.

Illetve ez nem olyan játék, amit a gazdi együtt tud játszani vele. A kérdésedből ítélve pedig te ezt szeretnéd.

Agility és a nyúl? Hááát egy kissé meredek... A nyuszit nem érdeklik ezek a dolgok. Olyat már hallottam, hogy klikkerrel meg lehet neki tanítani pár dolgot, na de hogy agilityt :D

Hát ezen jót nevettem, bocsi :)

2011. dec. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van nyuszim, és igenis lehet vele játszani...szerintem ez is nyuszifüggő. az enyémnek van egy szalmalabdája, és ha játszani akar odagurítja hozzám. odagurítom neki felemeli a szájával miközben két lábra áll, és a két mellső lábacskájával vissza próbálja lökni nekem :) nagyon aranyos. persze neki sincs mindig kedve hozzá, ezért megvárom amíg ő "kezdeményez" :) viszont ezt nem betanítottam neki, egyszer csak elkezdte. nyúl agility létezik, viszont ehhez szerintem kicsi kora óta szoktatni kell, és ő valóban nem azért futkározik mint a macskák vagy kutyák (játékból), hanem a jutalomfalat miatt. szerintem adj neki kevesebb tápot és egy pár szemet pedig a normál adagjából, amit kapni szokott használd jutalomfalatnak. próbáld így ösztönözni valahogy, pl. menj a szoba másik végébe és tartsd oda neki, akkor odafut. nekem sincs sokkal jobb ötletem :) az biztos, hogy a kaja mindenre ráveszi őket :D sok szerencsét, remélem tudtam segíteni..:)
2011. dec. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Molly1 válasza:
fojton menj oda hozzá (fogócskázz vele)
2011. dec. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!